» Відкрито пам'ятні стели
Інформація до новини
  • Переглядів: 28
  • Автор: admin
  • Дата: 18-05-2018, 09:02
18-05-2018, 09:02

Відкрито пам'ятні стели

Напередодні 73-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в День пам’яті та примирення в селі Стрільники відбувся урочистий захід, на якому віддали данину пам’яті та шани всім, хто не повернувся з поля бою, хто загинув, наближаючи Перемогу, хто відійшов у вічність у мирний час. Їх вшанували хвилиною мовчання. 826 стрільничан боронили Вітчизну від ворога. До своїх осель, до рідних домівок з поля брані не повернулося 398 чоловіків. На даний час відомі місця поховань лише 98 полеглих, а решти 300 – невідомі. Важко навіть уявити, що довелося пережити матерям, дружинам, сестрам, які невтомно працювали в тилу, виховували дітей. Переможцями в село Стрільники повернулося 428 воїнів, з них 70 мали інвалідність. Вдовами залишилося 225 жінок. Вони, не дивлячись на своє горе і біль, самовіддано працювали, не похитнулися від удару долі, взяли на себе нелегкий тягар та самостійно давали путівку у життєву дорогу синам та донькам, а напівсиротами на той час залишилося 549 дітей. Серед тих, хто пам’ятає те лихоліття – Парасковія Григорівна Чепуль, яка і нині проживає у Стрільниках.
Саме на честь вдів та фронтовиків, імена яких до цього часу були невідомі, та учасників війни, які повернулися й працювали на благо громади та померли у мирний час, біля Меморіалу Слави було відкрито пам’ятні стели. Значних зусиль до цієї відповідальної справи доклав місцевий житель, активіст, голова ветеранської організації села Іван Герасименко. Допомогу у вирішенні організаційних питань надав Стрільницький сільський голова Сергій Дзюба. Пам’ятні стели відкрито за фінансової підтримки депутатів обласної ради Валерія Колоші та Ольги Чередник.
Зі словами вдячності та шани до ветерана Другої світової війни Павлюка Михайла Костянтиновича (на фото в центрі), який був присутній на мітингу, до всіх стрільничан звернулися голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, Стрільницький сільський голова Сергій Дзюба, голова районної організації ветеранів України Іван Соколов.
Учні Стрільницької ЗОШ І­ІІІ ст. подарували учасникам урочистого мітингу зворушливі віршовані рядки та пісенні композиції.Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Любому сину, дорогому брату, дяді

Віталію Васильовичу ГЕРАСЬКУ
на 50-­річчя,
яке він святкуватиме  3 червня

Хай твою оселю зігріває щирість друзів і близьких людей. Сонця промені шлях сповивають, не зникає хай блиск із очей. Хай водою джерельною чистою доля повниться по самі вінця, хай стежиною ніжно­барвистою поспішає кохання до серця! Щастя, миру тобі і злагоди, хай не будуть літа тягарем. Ми бажаємо тобі долі лагідної, успіхів в усьому день за днем!
З повагою мама, сестра Галина з чоловіком Григорієм, племінниця Таня, Олег.Детальніше

Щирі вітання

Дарині ХАРЧЕНКО
на 15-­річчя

Так хочеться тобі, рідненька,
що є на світі краще, те й подарувати.
Встелить тобі доріженьку барвінком
і зорі над тобою посхиляти.
Нехай дорога твоя буде довга,
щоб все задумане збулося,
а чаша щастя буде повна,
щоб через вінця аж лилося.
Бабуся Ліда, дідусь
Микола, хрещений,
хрещена та сестричка Влада з братиком Ванею.
Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^