» Свято української вишиванки
Інформація до новини
  • Переглядів: 197
  • Автор: admin
  • Дата: 18-05-2018, 09:41
18-05-2018, 09:41

Свято української вишиванки

Усі ми різні, але всіх нас об’єднує вишивка, яка споконвічно є окрасою нашого національного одягу, неповторних українських рушників, без яких не можна уявити справжнього українця. Щоб віддати шану національним традиціям і культурі, у Все­світній день вишиванки вишивані сорочки одягли школярі, дошкільнята, керівництво району та міста, трудові колективи, громадськість, патріотично налаштовані жителі Бахмаччини. А ще –синьо­жовтий прапор, повітряні кульки, юні барабанщиці – так у місті Бахмач пройшла традиційна хода з нагоди свята, яка розпочалася біля пам’ятника Тарасу Шевченку й пройшла центральними вулицями міста до площі Героїв Майдану. Урочистості продовжилися біля районного Будинку культури, тут відбулися різноманітні конкурси. Творчо та неординарно підійшли школярі, вчителі, дошкільнята та вихователі до плетіння українського вінка, який є невід’ємною частиною українського національного вбрання. Віночки ­ неповторне рукотворне диво, вабили різноманіттям квітів, різнобарв’ям та яскравістю кольорів.Ні для кого не секрет, що у вишиванці яскраво і повно розкривається душа українського народу, це світ краси і фантазії, схвильована розповідь про думки і почуття людини.
Учасники заходу від кожної школи з особливим запалом та ентузіазмом брали участь у конкурсі «Намалюю вишивану Україну». Вони на аркушах паперу намагалися передати всю красу, велич та любов до України. А малюнки на асфальті, які творчо виконали крейдою дошкільнята, свідчили про одне бажання – жити у мирній та щасливій країні.
Бахмачан та гостей міста із Всесвітнім днем вишиванки привітали голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький міський голова Павло Шимко. Виступаючі наголошували, що вишиванка нині стала символом відродження національної свідомості, саме вона об’єднує українців у прагненні творити Україну майбутнього – вільну європейську державу.
Всі активні учасники свята отримали подарунки – дошкільні навчальні заклади «Рукавичка», «Теремок», «Берізка» ­ляльки­українки, а Бахмацькі ЗОШ №5, №1, №4, гімназія та Халимонівська ЗОШ – ляльки­мотанки на добру згадку про цей чудовий святковий день.
Свято було пронизане патріотизмом та любов’ю до національних традицій. Пісенні та музичні композиції присутнім щиро дарували працівники районного Будинку культури та учні місцевих шкіл.
Приємно, що День вишиванки став не просто черговим святом, а справжнім символом, що об’єднав бахмачан різного віку в єдину дружну родину.


Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^