» СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ
Інформація до новини
  • Переглядів: 115
  • Автор: admin
  • Дата: 1-06-2018, 09:16
1-06-2018, 09:16

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ Громадської ради при райдержадміністрації,
голови Бахмацької райдержадміністрації, голови Бахмацької районної
ради, Бахмацького міського голови, Бахмацької спілки ветеранів
Чорнобиля, громадської організації «БРАТСТВО АТО»,
Свято­Успенської парафії УПЦ КП м. Бахмача

Шановна громадо Бахмаччини! Звертаємося до вас з проханням долучитись до завершення будівництва каплиці св. Феодосія Чернігівського на площі Героїв Майдану м.Бахмача, ­ пантеону­пам’ятника Героям України.
Святий Феодосій Чернігівський (Теодосій Углицький­Полоницький) – видатний діяч Української Православної Церкви другої половини 17­го століття, упокоївся 18 лютого 1696 року у Чернігові, де і похований під склепінням давнього собору святих Бориса та Гліба на Чернігівському дитинці. Ось чому саме його ім’ям освячена наша каплиця – пам’ятник землякам, загиб­лим за волю України під час Революції Гідності та російсько­української війни, бо саме 18 лютого 2014 року загинув Василь Прохорський – перша жертва бахмачан на вівтар вільної України.
Одразу після смерті мощі св. Феодосія уславилися дивами зцілення. Першим зціленим став його наступник на Чернігівській катедрі ­ засновник Чернігівського колегіуму, богослов і духовний письменник, архієпископ Іоанн Максимович, який розмістив над труною Феодосія його живописне зображення і віршовану похвалу, а згодом уклав тропар і кондак св. Феодосію. Остаточне уславлення мощів (канонізація) св. Феодосія відбулося 9 вересня 1896 року.
У каплиці­пам’ятнику, окрім кіоту з іконою та часткою мощів св. Феодосія Чернігівського, буде постійно знаходитися ікона Чорнобильський Спас, виготовлена коштом Бахмацької спілки ветеранів Чорнобиля. Чільне місце посядуть вишиті бісером іменні ікони героїв­бахмачан сучасності, фрагменти яких вишиватимуть близькі загиблих. Таким чином у місті з’явиться своєрідний Пантеон сучасних українських героїв, у якому кожен може мати духовне спілкування з загиблими.
Закликаємо Вас долучитися до благої справи побудови каплиці св. Феодосія Чернігівського, пантеону­пам’ятника сучасним Героям України, переказавши кошти на картку Приватбанку 5169 3305 1027 7806 (для безготівкого переказу – рахунок Приватбанку 26000051419576, МФО 353586, ЄДРПОУ 25975102).
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^