» Привітали медійників Бахмаччини
Інформація до новини
  • Переглядів: 116
  • Автор: admin
  • Дата: 11-06-2018, 08:29
11-06-2018, 08:29

Привітали медійників Бахмаччини

Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!..
6 червня працівники засобів масової інформації України, а це - журналісти, оператори, фотографи, редактори газет та інтернет-видань святкували своє професійне свято – День журналіста.

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Тетяна Неділько привітала районних медійників – колективи районної газети «Голос Присеймів’я» та районної незалежної газети «Порадник».
На зустрічах йшлося про те, що сучасний світ важко уявити без засобів передачі інформації, без професійного погляду на факти та події нашого життя. Саме завдяки районним засобам масової інформації читачі оперативно отримують об’єктивну та правдиву інформацію.
Очільниця району відзначила важливість професійної діяльності, якість, об'єктивність, творчий підхід та всебічність у висвітленні життя нашого району та його розвитку.
Професія журналіста престижна й необхідна для демократичного розвитку суспільства.

За сумлінну працю в ім’я незалежної України Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено Тамару Силку, редактора районної газети, директора ТОВ «Голос Присеймів’я».

- У редакції працюють злагоджені команди, які готують цікаві, неупереджені та різноформатні матеріали для читацької аудиторії, - відзначилаТетяна Неділько та побажала колективам вагомих творчих успіхів на газетярській ниві, гострого пера, натхнення, великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, нових ідей і найголовніше – отримувати задоволення від своєї роботи.
Редактори газет дякували за сердечні вітання журналістським колективам з нагоди професійного свята і висловили сподівання, що газети, незважаючи на існуючі фінансові, організаційні проблеми, і надалі залишатимуться бажаними гостями в багатьох родинах та надійними друзями.
Загальний відділ апарату райдержадміністрації

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^