» Молодий фахівець
Інформація до новини
  • Переглядів: 177
  • Автор: admin
  • Дата: 15-06-2018, 09:45
15-06-2018, 09:45

Молодий фахівець


Зазвичай перед випускниками школи постають одвічні питання: ким бути, яку професію чи спеціальність обрати та в якій сфері діяльності себе реалізувати? Адже саме від правильно прийнятого рішення залежить в подальшому майбутнє людини.
Алла Бойко з с.Курені мріяла пов’язати свою професію з медициною ще з дитячих років. На цілеспрямований вибір дівчини вплинула робота місцевого лікаря Світлани Шатан. Алла Миколаївна пригадує, як, будучи дитиною, хворіла, а на допомогу завжди приходила доброзичлива, лагідна та чуйна Світлана Вікторівна. З кожним вона знайде спільну мову, дасть слушну пораду, розрадить, допоможе.
­ Отож саме на такого лікаря мені хотілося рівнятися,­ пригадує Алла Бойко.­ А ще мені вдавалось легко запам’ятовувати назви медичних препаратів. Про те, щоб обрати якийсь інший фах, не було навіть думки.
За 11 років навчання у школі Алла рішуче прямувала до своєї мети. Знала, що ґрунтовні знання, впевненість у собі допоможуть реалізувати мрію дитинства. Навчаючись в одинадцятому класі, дівчина вступила на підготовчі курси до Харківського національного медичного університету. Її завзяття та старанність увінчались успіхом. У березні 2007 року Алла вже стала студенткою омріяного вишу. Навчалась добре, аби стати кваліфікованим спеціалістом. Практичного досвіду розпочала набувати ще на третьому курсі університету. Влаштувалася працювати медичною сестрою на швидку допомогу. Наполегливій студентці вдавалось поєднувати навчання із роботою. Саме там вона навчалася як потрібно діяти медикам в екстремальних ситуаціях, коли від швидкості та правильності дій залежить життя людини. Швидко промайнули студентські роки – і скромна студентка Алла стала дипломованим лікарем­педіатром.
­Чому саме педіатрія, адже з маленькими пацієнтами працювати найскладніше?­ запитую у лікаря.
­Я дуже люблю дітей. Здоров’я дитини залежить від першого року її життя. Лежить таке маленьке, беззахисне маля… Потрібно добре подумати, все зважити, перш ніж визначитися з діагнозом та допомогти маленькому пацієнту. Для цього необхідно постійно самовдосконалюватись, цікавитись і вивчати новини в галузі медицини, ­ говорить Алла Миколаївна.
Трудова стежина Алли Бойко розпочалася із Конотопської міської лікарні. Там вона пропрацювала 3 роки. Згодом у дружній сім'ї Бойків народилася донечка Настуня. Два роки перебувала у декретній відпустці, але і в цей час допомагала людям. Коли до неї звертаються за медичною допомогою, вона ніколи і нікому не відмовляє.
Нещодавно наша землячка розпочала свою роботу лікарем­педіатром у Бахмацькому районному центрі первинної медико­санітарної допомоги. Привітно та тепло зустріла молодого фахівця головний лікар центру Вікторія Петройтіс. Вікторія Олександрівна допомагала адаптуватися до нового місця роботи, ввела в курс справ медичного закладу. Пощастило Аллі Бойко із медичною сестрою. У плідному професійному тандемі лікар працює із Оксаною Шиш, яка вже вісім років трудиться у дитячій консультації.
Незважаючи на незначний досвід роботи та молодий вік, Алла Миколаївна компетентний, приязний і уважний фахівець. З доброзичливою та привітною усмішкою постає вона перед очима дітей та їх батьків. Педіатр – не просто лікар, в його роботі чимало різних напрямків. До лікаря малюки приходять разом із мамами. З усіма потрібно знайти спільну мову, поговорити, заспокоїти – бути не лише лікарем, а й психологом і, звісно, терплячим слухачем. Кожен прийом педіатра – це окремий випадок, чуйність та щира радість за маленьких пацієнтів, котрі одужали. Алла Бойко любить свою професію, а турбота про здоров’я підростаючого покоління є головним в її роботі.
Нині Алла Миколаївна лише на початку трудового шляху, коли необхідно набувати професійного досвіду, щоб берегти і повертати здоров’я дітям. Адже здорові діти – запорука щасливого майбутнього України.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^