» Корівчина в хліві - достаток на столі
Інформація до новини
  • Переглядів: 996
  • Автор: admin
  • Дата: 25-09-2015, 13:51
25-09-2015, 13:51

Корівчина в хліві - достаток на столі

У рамках реалізації районної Програми передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості, минулого тижня дві багатодітні родини отримали нетелів, придбаних за кошти обласного бюджету на племінному заводі ПСП «Пісківське». Діє дана програма для родин, в яких виховується 5 і більше дітей до 18 років. Згідно із положенням перевага була надана багатодітним сім’ям, які мають найбільше дітей віком до 18 років. Здійснення підтримки сільських багатодітних сімей шляхом передачі їм племінних нетелів, дає змогу забезпечити багатодітні родини екологічно чистою молочною продукцією власного виробництва, створити сприятливі умови для покращення їх матеріального забезпечення.

Передавали нетелів та відповідні документи на них багатодітним родинам перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії по визначенню претендентів на отримання нетелів Володимир Цепух, директор ПСП «Пісківське» Валерій Колоша, Пісківський сільський голова Світлана Левченко та Фастівецький сільський голова Інна Карпенко.

Першими власниками майбутньої корови-годувальниці Чарівної стала сім’я Семенченків із Варварівки. У господарстві це перша корова, тож уважно дослухалися господарі до порад щодо її утримання.

- Зрадіють діти, коли повернуться із садочка та школи, - каже Галина Семенченко, мати шістьох дітей. - Для нас це справді неабияка допомога з боку влади. Ми задоволені тим, що така програма сьогодні існує та успішно реалізується в нашому районі.

У Фастівцях майбутню корівку по кличці Арка зустрічає Олена Ковтун,яка має семеро дітей. Хвилюється господиня , адже глава сімейства працює в полі , тож подарунок доводиться приймати самостійно. Господарство поповнилось нетелем, а це велика допомога для сімейного бюджету. А збоку спостерігають за подіями п’ятирічна Аня та дворічний Вова. Впродовж бесіди дізнаюся, що діти люблять молоко.Тож влітку допомагали батькам заготовляти корми для майбутньої корівки, адже впевнені, якщо є корівчина в хліві, то буде й достаток на столі. Старші - Вікторія – одинадцятикласниця, вона старанно навчається в школі і незабаром поїде на навчання, Артем навчається в Конотопі, буде будівельником, Валерія та Аліна - учениці початкових класів. А наймолодший - семимісячний Антон.

Сім’ї, які стали власниками корів, задоволені тим, що така програма існує й реалізується в районі. Результатом її стане зростання добробуту багатодітних сільських родин.

 

 

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^