» Школа мрій
Інформація до новини
  • Переглядів: 215
  • Автор: admin
  • Дата: 27-06-2018, 10:46
27-06-2018, 10:46

Школа мрій


Школа мрій
Село Фастівці вирізняється своєю неповторною природою, де живуть добрі і працьовиті люди. У центрі села розташована двоповерхова будівля Фастовецького НВК. Цей чудовий освітній заклад віддалений від району , але це не перешкоджає йому процвітати, навчати , виховувати молоде покоління. З кожним роком навчальний заклад стає сучаснішим, ошатнішим, тому, що там працює творчий і професійний колектив, на чолі з директором Наталією Володимирівною Красноголов, яка за короткий час на керівній посаді доклала чимало зусиль для покращення його діяльності. Також допомагає школі Фастівецький сільський голова Інна Петрівна Карпенко. За її сприяння придбано нові меблі, гардини, котел, і навіть встановлено стипендію сільського голови за успішність учнів у навчанні. Також у НВК працював літній табір відпочинку «Сонечко», де діти відпочивали, грали в рухливі ігри, тут відбувались веселі старти, змагання, інтелектуальні вікторини та ще багато цікавого. Незабутнім для школярів був День захисту дітей. Сільський голова Інна Петрівна подбала про розваги для дітей ­ батути, солодку вату, поп­корн. Для кожної дитини це справжні враження та незабутні спогади. Відвідали учні і Гетьманську столицю Батурин.
А ще раджу всім охочим завітати до нас на день села, 7 липня, на свято Івана Купала, тут будуть розваги, концерт і смачний козацький куліш.
Олександр Подоляк,
студент ІІ курсу Прилуцького
гуманітарно­педагогічного коледжу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^