» Моя перша вчителька
Інформація до новини
  • Переглядів: 207
  • Автор: admin
  • Дата: 27-06-2018, 10:51
27-06-2018, 10:51

Моя перша вчителька


Перша вчителька – це людина, пам’ять про яку ми зберігаємо все життя. Саме вона веде дітей у казковий світ знань, прищеплює любов до книг, жагу до навчання, виховуючи гідних громадян України.
Чарівний світ мого шкільного дитинства пов’язаний з незабутніми спогадами про першу вчительку – Наталію Костянтинівну Харченко. Це вона вперше відкрила несміливим першокласникам цікаву шкільну країну, вела захоплюючими стежинами наук. Наталія Костянтинівна була для нас другою мамою, яка раділа нашим перемогам, підтримувала у хвилини розпачу, навчала бути мужніми та чесними.
Свою трудову стежину Наталія Костянтинівна розпочала в 1974 році в Курінській середній школі, де підготувала та випустила до старшої школи три класи учнів. Потім вона продовжила свою педагогічну діяльність у Григорівській школі. З 1986 року навчає дітей у Бахмацькій ЗОШ №4. За роки роботи вчителька передала свої знання та виховала більше десяти класів. Я також є її випускником. І не з чуток знаю, яка вона чудова людина та гарний педагог. Тож бажаю їй міцного здоров’я, натхнення на працю на благо дітей.
Станіслав Гордієнко,
студент ІІІ курсу Прилуцького
гуманітарно­педагогічного коледжу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^