» Фастівецькі таланти
Інформація до новини
  • Переглядів: 219
  • Автор: admin
  • Дата: 6-07-2018, 09:16
6-07-2018, 09:16

Фастівецькі таланти

Сьогодні моя розповідь про студентку Прилуцького гуманітарно­педагогічного коледжу Ірину Подоляк.
Іра жила в селі Фастівці, добре навчалася в школі, брала участь у художній самодіяльності, була активним учасником усіх мистецьких конкурсів. Але найбільше дівчині подобається малювати.


Слід зауважити, що любов до малювання прищепила учням школи молода вчителька Тетяна Вікторівна Карпенко, яка приїхала працювати до Фастовецького НВК після закінчення педагогічного університету. Іра по­своєму бачила різні відтінки кольорів і почала малювати маслом. У неї багато робіт, в основному­пейзажі. Її картини були на різних мистецьких виставках та конкурсах. У планах талановитої дівчини ще не одна ідея написання картин, які ми з великим нетерпінням будемо чекати, щоб помилуватися красою цього неповторного мистецтва. Директор нашої школи Наталія Володимирівна Красноголов свого часу знайшла свій мистецький шлях і разом з учнями і випускниками школи продовжує дарувати прекрасне. Наталія Володимирівна почала малювати на простому клаптику паперу звичайним олівцем, а тепер професійно працює на полотні. Вмінням малювати Наталія Володимирівна надихає своїх вихованців, переконує, що малювати може кожен, потрібно лише бажання. Діти гордяться, що навчаються в цій школі і мають наставника, з якого беруть приклад.

Олександр Подоляк, студент ІІ курсу відділення видавничої справи та
редагування Прилуцького гуманітарно­педагогічного коледжу.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^