» Благі діла відзначені нагородами
Інформація до новини
  • Переглядів: 837
  • Автор: admin
  • Дата: 13-07-2018, 09:11
13-07-2018, 09:11

Благі діла відзначені нагородами

А які великі свята в Курені відбуваються! 22 такі заходи щороку, масштабні, за участю багатьох людей ­ це і люди похилого віку, й ліквідатори на ЧАЕС, наші захисники Вітчизни, афганці, педагоги, медики, аграрії, молодь… І в усьому допомагає сільгосппідприємство «Авангард»! Тому у нас особливих проблем не було і, думаю, не буде. Звісно, для всіх дуже важлива така небайдужість Василя Булаха, постійна підтримка та готовність допомогти.
Минулого року Василь Булах отримав високу та заслужену нагороду – міжнародну премію ім. Миколи Гоголя «Тріумф» – за значну меценатську та громадську діяльність на благо України.
А цього року, наприкінці червня, за свою визначну благодійну та громадську діяльність, велике подвижництво на благо України Василь Миколайович став лауреатом ще однієї почесної нагороди – Міжнародної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень». Серед достойників, які вже отримали цю, справді, престижну відзнаку– Герої України Юрій Мушкетик та Іван Дзюба, Шевченківські лауреати – академік Микола Жулинський, наша видатна землячка, науковець і правозахисник, соратниця Василя Стуса – Михайлина Коцюбинська (племінниця Михайла Коцюбинського), геніальний поет Василь Голобородько та прозаїк Валерій Шевчук, всесвітньовідомий польський режисер Кшиштоф Зануссі і знані люди з 25 країн світу.
А вручив заслужену нагороду президент Міжнародної літературно­мистецької Академії України, котра об’єднує відомих діячів із п’ятдесяти п’яти держав, письменник Сергій Дзюба.
Одержавши почесну відзнаку, Василь Булах скромно сказав, що, власне, це – не тільки його особиста заслуга, а дружного колективу сільгосппідприємства «Авангард», багатьох земляків, які вміють і звитяжно працювати на рідній землі, й так само мужньо захищати свій край та суверенну Україну від ворогів. «Однак, попри всі нинішні негаразди, котрі доводиться долати нашій країні, ми вистоїмо, і співвітчизники щиро пишатимуться своєю незалежною державою, – переконаний Василь Миколайович. – Україна розквітне, і я одягну вишиванку!»

Публікація подана у співпраці з Сергієм Дзюбою.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^