» Фермери Бахмаччини об'єднуються
Інформація до новини
  • Переглядів: 259
  • Автор: admin
  • Дата: 20-07-2018, 08:29
20-07-2018, 08:29

Фермери Бахмаччини об'єднуються

За ініціативи групи фермерів 18 липня у райдержадміністрації відбулися збори фермерів Бахмацького району, у яких брали участь голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Неволько, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Лелюшок, в.о. начальника відділу у Бахмацькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Тетяна Сиплива, завідувач юридичним сектором апарату райдержадміністрації Світлана Швед, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Аббасова.
Фермерів Бахмаччини турбує питання сталого розвитку фермерських господарств та усунення сторонніх чинників, які на їхню думку мають місце в питанні обмеження землекористування. Виступаючі привели приклади дій прокуратури, які вже призвели до скасування правовстановлюючих документів на користування землею, наданою для ведення фермерського господарства.
Обговоривши нагальні питання, обмінявшись думками, фермери вирішили діяти спільно, в спів­праці із райдержадміністрацією. Фермери проголосували за створення Спілки фермерів Бахмацького району для захисту їх законних прав та інтересів. Головою спілки обрали Сергія Собору.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^