» Моє рідне село, ти – святиня
Інформація до новини
  • Переглядів: 218
  • Автор: admin
  • Дата: 3-08-2018, 09:44
3-08-2018, 09:44

Моє рідне село, ти – святиня

Моє рідне село, ти – святиня
Так називалося дійство, що відбувалося 28 липня у селі Стрільники.
На свято села завітали не лише односельці з працьовитими рідними й близькими, не лише люди старшого покоління, а й майбутнє неньки­України ­ малята, школярики, спортивна молодь. Всі бажаючі були задіяні чи то в організації свята, чи в спортивних змаганнях, чи майстерно виконували задушевні пісні, поезію від щирого серця, танцювальні композиції.
Гостей, які надали допомогу у проведенні чудового свята, з вдячністю називаю на початку моєї розповіді. Це В.М. Давиденко – народний депутат України (село змінюється завдяки його постійній турботі), О.М.Чередник – депутат обласної ради, В.М.Романенко – директор СТОВ «Надія», І.М. Денисюк – генеральний директор ТОВ «СП «Агродім», В.М. Гайдай – генеральний директор ТОВ «Іст –Агро», депутат районної ради А.М.Супрун. У заході брав участь директор ТОВ "Поліське поле" А.П.Усенко.
На свято завітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, яка відзначила єдність громади задля розвитку села.
До стрільничан звернулися заступник голови районної ради Анатолій Бондар та сільський голова Сергій Дзюба, які привітали усіх зі святом і побажали найціннішого – здоров’я, бо без нього нема багатства на землі. Сільський голова вручив грамоти Віті Миколаївні Дзюбі, Іллі Миколайовичу Книзі та Любові Миколаївні Чепур за активну участь у громадському житті села, за активну життєву позицію, плідну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва.
Сергій Іванович і присутні гості побажали всім невичерпної енергії й оптимізму, наснаги у справах, достатку та благополуччя.
Приємною ноткою підтримували ведучі Владислав Миколаєнко і Наталія Євтушенко майстерне виконання вокальним ансамблем «Калина» Городищенського СБК пісень про рідне село, Батьківщину, дорогих батьків, вірне кохання, а також всі були задоволені виступами фольклорного ансамблю, який організували директор СБК Т.П.Євтушенко та художній керівник М.М.Ільченко, виступами Л.Крамар, Л.Дорош, В.Миколаєнко, Л.Миколаєнко, сімейного дуету Юлії та Каріни Турут, Н.Сохань та Л.Чепур, Д.Вишиваної; дружнього колективу «Берегиня», солістки Ірини Суботи, дуету Л.Колоші та Т.Євтушенко, солістки Лілія Пацюк, гумору П.Крамар, місцевого поета І.Герасименка, сценки «Теща», П.Крамара та М.Климець, дуету В.Остапеко та Л.Чепур, танців «Циганочка», танцювального колективу "Веселка" Стрільницького СБК під керівництвом М.М.Ільченко та В.М.Дзюби, танцювального колекиву Городищенського СБК.
Срібні ювіляри: Приліпко Г.І. та Г.В.; Череп В.С. та Л.Г. ; Сипливі А.В та Т.С.; золоті ювіляри ­ Миколаєнко Д.А. та Л.М.; Сипливі В.М та Л.М.; Дзюба І.О та Н.Й., одержали цінні подарунки.
Софійка Данько теж була нагороджена, бо народилася в цьому селі цього року.
Село Стрільники змінюється. Приємно, що сільський голова С.І.Дзюба є справжнім господарем і керівником нашої громади.

Пісенний мій краю,
любов моя вічна,
Тут пам’ять козацька
і слава батьків.
Так хочеться довше
дивитися в вікна,
Вдивлятися в очі
своїх земляків.
Любов Чепур,
керівник поетичного клубу «Промінь».
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^