» Свято душевного тепла і шани
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 259
  • Автор: admin
  • Дата: 2-10-2015, 13:27
2-10-2015, 13:27

Свято душевного тепла і шани

 

Нестримно мчать літа, та не пройшли вони даремно для людей , що зібралися на святі душевного тепла і шани у районному Будинку культури напередодні Дня людей похилого віку. Роки їхньої праці на культурній ниві проростають добірними сходами в молодому поколінні, якому вони, як естафету, передають свій досвід, мудрість та вміння. І ніколи не зникне слід їхній на землі, бо для добрих справ ці роки були прожиті.

Пишається Бахмаччина хоровим колективом ветеранів, виступи якого є окрасою всіх заходів, в яких аматори беруть активну участь. В колективі зібралися однодумці – люди, чиє життя було і залишається для прийдешніх поколінь взірцем.

За активну громадську позицію, пропаганду українського народного мистецтва, виховання підростаючого покоління на яскравих пісенних традиціях українського народу та з нагоди Дня людей похилого віку голова Бахмацької районної організації ветеранів України Іван Соколов вручив грамоту цьому хоровому колективу. За значний особистий внесок в розвиток профспілкового руху, активну участь у громадському житті та з нагоди Дня ветеранів голова Бахмацької районної організації професійної спілки працівників культури України, спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Литвиненко вручила грамоту голові профспілки клубних працівників району, керівнику хору ветеранів та народної аматорської капели бандуристів районного Будинку культури , ветерану праці в галузі культури Валентині Остапенко.

Про становлення хору ветеранів, якому майже два роки, розповів староста колективу, Заслужений працівник культури Віталій Ломако. А свій виступ аматори розпочали піснею «Ветерани», яка народилася в колективі на слова його учасниці Галини Дорошенко та музику керівника Валентини Остапенко.

Ветерани, ветерани,

Нам сидіти вдома рано, ­

лунали слова приспіву. І дійсно, всі люди поважного віку, що цього осіннього дня дарували свої виступи на святі, молодшали, виходячи на сцену. Було що згадати присутнім, а народна пісня, що лунала на святі, зігрівала теплом серця. Звучали зворушливі слова шани і подяки від працівників районного Будинку культури на адресу колег, які досягли поважного віку. Їхній внесок в розвиток культури району було відзначено грамотами профспілки клубних працівників району, які були вручені Валентиною Остапенко.

Диво­рушники та ціла галерея різних вишитих робіт, що створені руками майстринь клубу « Бахмацька світлиця», додавали атмосфері заходу тепла та домашнього затишку. Немало енергії в діяльність клубу,який існує вже 23 роки, вносить його керівник Надія Птуха.

Непомітно збігли хвилини задушевної зустрічі. Нехай спогади про це свято надовго додають бадьорості, гарного настрою, а кожне слово подяки , що лунало на адресу ветеранів, зігрівало їхні серця.

 

 

 

 

Наталія Бережна.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^