» Оздоровча кампанія 2018
Інформація до новини
  • Переглядів: 220
  • Автор: admin
  • Дата: 17-08-2018, 10:07
17-08-2018, 10:07

Оздоровча кампанія 2018

Літо та літні канікули – це той час, якого з нетерпінням чекає кожна дитина. Саме влітку діти мають змогу добре відпочити, розважитись, стати загартованішими, здоровішими, сильнішими. Питання організації якісного, змістовного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей влітку є одним із найважливіших завдань. Невдовзі літня оздоровча кампанія 2018 закінчиться. Про її хід, досвід організації роботи з оздоровлення та відпочинку дітей Бахмацького району, йшлося під час виїзної наради, яка відбулася у Курінській територіальній громаді на базі позаміського табору оздоровлення та відпочинку «Мрія», що діє при Курінській ЗОШ І­ІІст. Захід, у якому брали участь в.о. директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації В’ячеслав Голуб, голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько, завідувач сектору освіти райдержадміністрації Лариса Журба, керівники районних державних адміністрацій області, провела заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова.


­Наша мета ­ проаналізувати стан виконання першочергових завдань щодо проведення оздоровлення дітей влітку 2018 року та здійснення заходів із безпечного перебування дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, ­ зазначила Наталія Андріївна.
Про хід оздоровчої кампанії 2018 року в Чернігівській області поінформував В’ячеслав Голуб.
­Станом на 25 липня використано понад 47,4 млн.грн, що становить 67,3 % від запланованого обсягу. Зокрема, з обласного бюджету на підготовку та проведення оздоровчої кампанії заплановано використа­ ти – 41,5 млн. грн, фактично профінансовано – 22,9 млн. грн (55,2%).
З бюджетів районів, міст та об’єднаних територіальних громад – 19,4 млн. грн, фактично використано – 17,4 млн. грн (90%). На літню оздоровчу кампанію планувалось залучити з інших джерел, не заборонених законодавством ­ 10,9 млн. грн, фактично використано понад 7 млн. грн (64,9%).
Варто зазначити, що більшість районів та міст області активно залучають до проведення оздоровчої кампанії кошти з усіх джерел, не заборонених законодавством.З метою оздоровлення дітей пільгової категорії Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації закуплено 630 путівок.
В області здійснюється постійний моніторинг охоплення оздоровчими і відпочинковими послугами дітей­сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це питання має перебувати на особистому контролі голів райдержадміністрацій та міських голів.
В області за даними Державної служби статистики України станом на 1.01.2018 р. проживало 92362 дітей віком від 7 до 17 років.
Станом на 25 липня послуги з оздоровлення та відпочинку отримали 45,3 тис. дітей, що складає 49%. До кінця літа ще є трішки часу. За цей період ми маємо спільними зусиллями всіх відповідних служб виконати заплановані областю показники оздоровлення та відпочинку і, безперечно, докласти максимальних зусиль щодо безпеки дітей, ­ зазначив В’ячеслав Львович.
Досвідом організації відповідної роботи у Бахмацькому районі поділилася голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. Як зазначила очільниця району, послуги з оздоровлення та відпочинку отримали більше двох тисяч дітей Бахмаччини (52,9% від загаль­ ної кількості). На ці цілі в районному бюджеті передбачено майже 1,2 мільйона гривень. Наразі використано 61,5% коштів. Було організовано роботу 19 пришкільних таборів із денним перебуванням дітей (у тому числі 2 – в Батуринській ОТГ), в яких оздоровчими заходами та змістовним відпочинком охоплено 1350 дітей.
На базі деяких закладів працювали шість літніх англомовних шкіл. Варто зазначити, що Бахмацька ЗОШ № 5 цього року стала учасником проекту «GoCamp». Тож у червні тут перебував англомовний волонтер Альберт Айос.
Значну увагу в районі приділяють патріотичному вихованню молоді. Як приклад — юнацький табір «Форпост­Північ» для близько 200 осіб на березі річки Сейм, що організували ГО «Братство АТО» та «Вогонь Відродження». Також Гайворонською сільською радою проведено таборування для 30 дітей.
Оздоровчими та відпочинковими послугами стовідсотково охоплено дітей соціально­незахищені верстви населення ­ дітей­сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Цьогоріч після модернізації у серпні розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», де оздоровлюється 70 дітей. Учасники наради ознайомилися з його облаштуванням. Наталія Романова акцентувала, що такий підхід до покращення умов оздоровлення та відпочинку дітей має бути прикладом і для інших райдержадміністрацій. Органам влади і місцевого самоврядування необхідно докладати зусиль, щоб у кожному районі працювали позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Адже на сьогодні вони діють менш ніж у половині районів.
Вихованці табору «Мрія» підготували для учасників виїзної наради національно­патріотичний захід «З любов’ю до України», а також за підтримки ГО «Братство АТО»,«Сокіл» відпочиваючі продемонстрували елементи тактики ведення бою.
Цього ж дня учасники заходу побували у Курінській лікарській амбулаторії, оглянули медичний заклад, та у Курінському НВК, відзначивши високий рівень підготовки до нового навчального року.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^