» Про громаду дбають спільно
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 745
  • Автор: admin
  • Дата: 2-10-2015, 13:35
2-10-2015, 13:35

Про громаду дбають спільно

22 вересня відбулася громадська приймальня голови райдержадміністрації Віктора Міщука в Пісківській територіальній громаді. Віктор Федорович, виступаючи перед присутніми, охарактеризував основні напрямки соціально­економічного розвитку села, відзначив роботу Пісківського сільського голови Світлани Левченко. Світлана Олександрівна розповіла про соціально­економічну ситуацію в населеному пункті, роботу місцевого органу самоврядування з виконання доходної частини сільського бюджету, пошук резервів його наповнення. Приємно відзначити, що левова частка допомоги громаді надходить від місцевого сільгосппідприємства ПСП «Пісківське». Зокрема, його керівник Валерій Колоша бере активну участь у житті рідного села, надаючи необхідну допомогу.

Також цього дня Віктор Міщук відвідав бібліотечні, дошкільні та навчальні зак­лади, що знаходяться на території Пісківської сільської ради, в селах Піски та Варварівка, оглянув їх приміщення, ознайомився із станом готовності до початку опалювального сезону. Віктор Федорович поспілкувався з учнями випускного класу Пісківської ЗОШ І­ІІ ст., поцікавився їхніми планами на майбутнє. Більшість дев’ятикласників висловили бажання продовжити навчання в старших класах.

Під час відвідування ФАПу с. Пісок голова райдержадміністрації цікавився забезпеченням вакцинами та проведенням вакцинації.

У рамках заходу очільник району спільно з сільським головою відвідали за місцем проживання двох ветеранів Другої світової війни – варварівця Григорія Павловича Хуторного та Івана Юхимовича Колошу з Пісок. Віктор Міщук привітав їх з Днем партизанської слави і вручив почесні відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом». Світлана Левченко долучилась до вітальних слів та передала ветеранам продуктові набори від ПСП «Пісківське».

 

 

 

Наталія Корень.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^