» Благословенна у віках наша земля...
Інформація до новини
  • Переглядів: 742
  • Автор: admin
  • Дата: 7-09-2018, 08:24
7-09-2018, 08:24

Благословенна у віках наша земля...

День села – це свято, яке єднає всіх жителів громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої держави. А її, які відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Їхня щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу та вдячність. Традиційно наприкінці літа Зеленівська громада збирає у родинне коло близьких, друзів, знайомих та гостей на святкування Дня села.
Село Зеленівка сягає історичним корінням у сиву давнину десятого століття, а у 17 та 18 століттях там були створені німецькі поселення Грос­Вердер та Кляйн­Вердер, де проживало близько 600 переселенців із Прусії. На жаль, їх чекала тяжка доля, але історична спадщина залишилась на території села до наших часів. Це колишній костел Божої Матері Ружанецької, який нині перебудований у сільський клуб.
Саме у цьому місці зібралися всі охочі поринути у незабутню атмосферу святкового дійства. Ще здалеку було помітно, що в селі свято. Лунала запальна музика, з різних куточків населеного пункту сходилися люди, а біля сільського клубу розгорнувся справжній ярмарок. Дівчатка та хлопчики у яскравих вишиванках пропонували запашну випічку, дари садів та городів.
З творчим підходом зеленівці оформили фотозону. Тож бажаючі залюбки фотографувалися на згадку про День села. Тим часом приміщення клубу наповнювалося людьми. І діти, і дорослі зібралися, щоб насолодитися неперевершеними виступами місцевих аматорів сцени.
Розділити радість урочистої події завітали начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Лелюшок, керуючий справами­начальник організаційного відділу районної ради Світлана Книга, депутати районної ради, керівники ТОВ «Агрохолдинг Зеленівський» Василь Булах та ПСП «Зеленівське» Володимир Примак.
З вітальними словами до присутніх звернувся Біловежівський сільський голова Олександр Шуба. Для розвитку фольклорного ансамблю «Золоте перевесло» очільник громади вручив матеріальну допомогу. На святі гостей вітали запашним короваєм. Від райдержадміністрації та районної ради громада отримала вокальні мікрофони.
Завжди переймаються проблемами селян, дбають про добробут громади керівники місцевих сільськогосподарських підприємств Василь Булах та Володимир Примак. Вони є надійними помічниками сільського голови у вирішенні важливих питань. Від Василя Булаха громада отримала кондиціонер у місцеву їдальню. Від Володимира Примака – фарбу для клубу та велосипед для медичного працівника. Важко переоцінити важливість функціонування сільгосппідприємства на селі, адже саме завдяки їх діяльності люди мають роботу, поповнюється місцевий бюджет, вирощується найцінніше­хліб. Святий хліб на мир Божий розділили поміж людей Василь Булах та Володимир Примак.
Урочистості гармонійно та лаконічно перепліталися з концертними номерами. Варто відзначити майстерність фольклорного ансамблю «Золоте перевесло» під керівництвом художнього керівника Лідії Симоненко.
Самобутністю, акапельним виконанням творів вразили аматори до глибини душі. Це є підтвердженням тому, що живуть у Зеленівці талановиті та творчі люди, які, незважаючи на зайнятість, знаходять час відпочити серцем і душею, радуючи піснями своїх односельців. Отож, доки у селі лунає мелодійна українська пісня, доти воно живе. А чого варті гумористичні інсценівки. Це ж як треба володіти акторською майстерністю, щоб так вдало передавати глядачам їх зміст.

Чимала когорта населення громади у різних номінаціях отримала подарунки від сільської ради. Щиро раділи за кожного не лише зеленівці, а і гості. Добрим словом згадали на Дні села чоловіків, які в різні часи брали участь у військових протистояннях за мир та волю на рідній землі. Полеглих вшанували хвилиною мовчання.
Пожвавішали присутні, коли розпочався розіграш лотереї. Це нагода дізнатись, кому посміхнулась фортуна. Багато щасливих власників виграшних білетів поверталися того дня додому з подарунками. Тим часом на подвір’ї зеленівців та гостей пригощали смачним кулішем, щоб набралися сил до святкової дискотеки.
Цікавою та насиченою видалась програма святкового дійства. І все це завдяки небайдужим та ідейним людям, котрі вміють не лише відпочивати, а й добре працювати, адже наступного дня їх чекали звичайні трудові будні.
Організаційний відділ районної ради.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^