» Зупинимо реформування разом
Інформація до новини
  • Переглядів: 179
  • Автор: admin
  • Дата: 7-09-2018, 08:35
7-09-2018, 08:35

Зупинимо реформування разом

Вранці, 31 серпня, біля центру поштового зв’язку м.Бахмача знову було досить людно. Тут зібралися голови територіальних громад, листоноші, активні мешканці громад, представники політичних партій, депутати місцевих рад, небайдужі громадяни району, представники засобів масової інформації аби вкотре донести думку людей щодо закриття поштових стаціонарних відділень та вкотре довести керівнику центру поштового зв’язку м.Бахмача всі ризики і негативи запровадженого місяць тому реформування. Люди виступали з проханням зберегти робочі місця, залишити сільські стаціонарні відділення, але головна їх вимога ­ відмінити пілотний проект «Cільське відділення» на території Чернігівщини, адже він, на їх думку, знищує місцеву пресу. Кому потрібні видання, які доставлять майже через тиждень, або взагалі не доставляють?
Присутні наполягали, аби Тетяна Бубно зателефонувала до директора філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олени Дорошенко, але їхні вимоги було проігноровано.

Пізніше на зібранні все ж таки пощастило зв’язатися з директором філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» та поспілкуватися у телефонному режимі. На жаль, конструктивної розмови не відбулося. Олена Миколаївна не вислухала людей, а навпаки – звинувачувала їх у блокуванні роботи центру поштового зв’язку м.Бахмача, але насправді ж цього не було, присутні не перешкоджали роботі пошти, а лише зібралися з вимогою – зупинити реформування, адже від нього страждає сільське населення.На жаль, людей не почули.
Цього ж дня депутати районної ради, голови територіальних громад, небайдужі жителі населених пунктів зібралися у районні раді, аби спільно напрацювати план щодо подальших дій по призупиненню експериментального проекту на Бахмаччині. У цей час у Чернігівській обласні раді відбувалася робоча нарада з керівниками району та об’єднаних територіальних громад, на якій було присутнє керівництво Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта», зокрема, директор філії Олена Дорошенко та заступник генерального директора зі стратегії та проектів ПАТ "Укрпошта" Костянтин Мішустін. Від Бахмаччини вимоги про призупинення пілотного проекту доніс до відома присутніх на заході голова районної ради Віктор Міщук. Дочекавшись результатів наради в області та проаналізувавши ситуацію що склалася, Гайворонський сільський голова Валентин Бойко, депутати районної ради запропонували від кожної громади, де є нарікання на роботу пересувних відділень «Укрпошти», подати у письмовому вигляді звернення до директора філії Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олени Дорошенко, де будуть чітко вказані пропозиції, а також клопотати перед депутатами обласної ради ініціювати скликання позачергової сесії обласної ради з основною вимогою – звільнення з посади Олени Дорошенко та призупинення проекту «Сільське відділення». Депутат районної ради Микола Прокопенко повідомив присутніх на зустрічі, що під стінами відділення регіонального відділення дирекції «Укрпошта» відбувається акція проти запровадження проекту «Сільське відділення». Микола Іванович запропонував бажаючим долучитися до мирної акції зі своїми вимогами.

Четвертого вересня в обласному центрі відбулася зустріч заступника директора з розвитку мережі Чернігівської дирекції ПАТ «Укрпошта» Олександра Бородавка з небайдужими активістами Бахмаччини, які передали звернення від територіальних громад з чітко сформульованими пропозиціями, а саме ­ призупинити впровадження пілотного проекту «Сільське поштове відділення» на території Бахмацького району та зберегти стаціонарні відділення і робочі місця. Також на зустрічі йшлося про негативні наслідки впровадження проекту для селян. На переконання активістів запропонована модель реформи не враховує територіальні, демографічні особливості населених пунктів, і головне ­ задоволення поштових потреб місцевих мешканців. За словами керівництва «Укрпошти» вони готові прийняти конкретні зауваження і в подальшому виправити недоліки проекту.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^