» На варті безпеки
Інформація до новини
  • Переглядів: 193
  • Автор: admin
  • Дата: 14-09-2018, 08:50
14-09-2018, 08:50

На варті безпеки

Сповнений сил та завзяття близько півтора року трудиться рятівником молодий та перспективний лейтенант цивільного захисту Ігор Федай. Після закінчення Черкаського інституту пожежної безпеки ім.Героїв Чорнобиля свою трудову стежину він розпочинав на посаді провідного інспектора Бахмацького РВ УДСНС України у Чернігівській області. У курс справ чоловік увійшов швидко, адже поряд працюють старші колеги, які підтримають не лише словом, а й ділом. З часом Ігор зрозумів, що для нього рятувальна справа і сенс, і покликання. Причому, усе це не образний вислів, а стан душі.
­І не важливо, як ти тут опинився, головне, що ти відчуваєш себе на своєму місці, ­ говорить молодий фахівець.
Стати рятівником Ігор Вікторович вирішив ще з дитячих років. Його завжди захоплювали героїчні вчинки людей, які заради допомоги ладні ризикувати власним життям. І ось мрія дитинства здійснилася. Хоча робота не з легких, але чоловіку подобається. Звичайно, бувають різні ситуації, та коли ти відданий своїй справі, всі труднощі відходять на задній план.
Нині Ігор Федай начальник караулу 14 ДПРЧ м.Бахмача УДСНС України в Чернігівській області. В його обов’язки входить координація дій роботи команди у надзвичайних ситуаціях та безпосередня участь у ліквідації пожеж. У підпорядкуванні рятівника знаходиться п’ять вогнеборців. Всі вони працюють на результат з бажанням допомогти людям. Незважаючи на молодий вік, Ігоря Федая цінують і поважать колеги. Під час перевірки несення служби працівниками ДСНС України його відзначили як кращого начальника караулу у даному напрямку.
Для підвищення фахової майстерності та знань Ігор Вікторович заочно продовжує навчання у магістратурі. Адже на досягнутому рятівник зупинятися не збирається.
Пліч­о­пліч зі старшими колегами­рятівниками набуває досвіду провідний інспектор районного відділу лейтенант служби цивільного захисту Тарас Ільченко . Закінчивши Харківський національний університет цивільного захисту України, Тарас повернувся на свою малу батьківщину дипломованим спеціалістом. Виявив бажання працювати за фахом на Бахмаччині. Дружний та згуртований колектив відділу радо прийняв молодого рятівника, покладаючи на нього великі надії. Тарас відповідально виконує свою роботу, самовдосконалюється, рівняючись на досвідчених колег.
Також варто відзначити начальника караулу 15 ДПРП м.Батурина лейтенанта служби цивільного захисту Дмитра Сунку . Він нещодавно розпочав свій трудовий шлях рятівника. Але за досить короткий час зарекомендував себе з кращого боку. Відважний, сміливий, рішучий, завжди готовий до виважених дій. Він твердо знає, чим хоче займатися в житті. Дмитро ніколи не залишає у біді тих, кому необхідна допомога. Вважає, що рятівник– це не просто професія, а внутрішній стан людини. І цьому не навчишся у вузах, з цим потрібно народитися.
­

Рятівники – це звичайні люди, але коли ти виконуєш свою роботу, і знаєш, що від твоїх чітко скоординованих дій залежить життя людини, страх відходить на другий план, ­ говорить Дмитро.
Окрім посадових обов’язків, Дмитро Сунка брав участь у Міжнародних змаганнях «Найсильніший пожежний – рятувальник 2018», захищаючи честь рятівників Бахмаччини. Такі заходи розвивають у вогнеборців не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно орієнтуватись на місці виникнення будь­якої надзвичайної пригоди та прийняти правильне рішення в екстремальній ситуації.
­Саме за такими цілеспрямованими рятівниками майбутнє вогнеборців, ­ говорить провідний фахівець районного відділу УДСНС України в Чернігівській області майор цивільного захисту Станіслав Михайленко.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^