» Хай лунає щира українська пісня
Інформація до новини
  • Переглядів: 756
  • Автор: admin
  • Дата: 21-09-2018, 08:50
21-09-2018, 08:50

Хай лунає щира українська пісня

Щедра на таланти Бахмацька земля. Багато її жителів, закоханих у народне мистецтво, відроджують та зберігають музичні і пісенні перлини, примножують духовну скарбницю, доносять її багатство до слухачів.
Відчуття радості, смутку, щастя, туги передають у своїх пісенних композиціях учасники народного аматорського хору ветеранів Бахмацького районного будинку культури. Вже п’ять років поспіль радують вони поціновувачів хорового співу, шанувальників української пісні неперевершеним виконанням музичних творів. Знають і шанують хоровий колектив не лише в районі, а й поза його межами. Майже жодне свято на Бахмаччині не обходиться без їхнього виступу. Завдяки енергійності учасників, ентузіазму, сценічним костюмам та закоханості в музичне мистецтво хор ветеранів має своє неповторне обличчя, стиль виконання, різноплановий репертуар. Загалом колектив налічує 35 учасників залюблених в пісню, бо пісня – це
життєдайне джерело, з якого черпають наснагу українці.
Яскравою особистістю та душею хору є його керівник – талановитий диригент, людина з професійним музичним почуттям Валентина Остапенко, яка полонила хористів своїм творчим ставленням до
пісенного мистецтва. Валентина Іванівна постійно працює над покращенням виконавської майстерності колективу, відточуючи грань за гранню кожен твір. Неоціненний вклад у розвиток хору вносять талановиті концертмейстери Борис Гросман та Олександр Гненик.
Хоча учасники хорового колективу мають поважний вік, але в душі вони завжди молоді і завзяті. Їхня позитивна енергетика та запал передається глядачам, які з нетерпінням чекають їхніх виступів.
Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук та Бахмацький міський голова Павло Шимко завітали на генеральну репетицію народного аматорського хору ветеранів м.Бахмача. Під чітким керівництвом Валентини Остапенко хористи наполегливо тренувалися, аби полонити глядачів у телеефірі чергового випуску програми «Фольк­music».
Керівництво району та міста побажало учасникам хору вдалого виступу та успіхів.
Для того, щоб хористи комфортно дісталися до столиці потурбувався народний депутат України Валерій Давиденко, виділивши автотранспорт. Вагомою є підтримка та допомога голови райдержадміністрації Тетяни Неділько, голови районної ради Віктора Міщука та Бахмацького міського голови Павла Шимка, директора Бахмацької районної школи мистецтв ім.А.Розумовського Олександра Іванька, керівників ТОВ «Тиниця Агро» Дмитра Дудка та ФГ «ЛАНАГРОПРОД» Олексія Соболєва. Хористи щиро вдячні всім, хто долучився до гарної справи та сприяє розвитку мистецтва на Бахмаччині.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^