» Призери Всеукраїнських змагань
Інформація до новини
  • Переглядів: 341
  • Автор: admin
  • Дата: 21-09-2018, 08:55
21-09-2018, 08:55

Призери Всеукраїнських змагань

10-­16 вересня у Міжнародному дитячому цент­рі «Артек», який знаходиться у Пущі­Водиці під Києвом, відбувся IV етап Всеукраїнських змагань «Олімпійське лелеченя 2018».
Національний олімпійський комітет України, який є ініціатором цього спортивного свята, збирає найспортивніших, найактивніших і найрозумніших дітей з усіх куточків нашої країни.
Чернігівську область достойно представляла команда Бахмацької ЗОШ I­IIIст. №5 у складі: Сторубльова Олександра, Ільченко Анастасії, Пирогова Євгена, Хроленко Ольги, Мозгового Віталія, Коваленко Анастасії, Ковбаса Даніїла, Шевченко Владислави, Остапченка Марка, Данилець Інни, Власкова Олександра, Ведмідь Анастасії.
Протягом тижня 300 дітей з 25 регіонів країни не лише змагалися у таких конкурсах як: "Презентація команди", "Олімпійська вікторина", спортивна естафета, волейбол, а й спілкувалися з олімпійцями, вчилися та удосконалювали свої спортивні навички, й просто весело та по­олімпійськи проводили свій час. Кожен день у таборі був цікавий та сповнений емоцій.
Особливо вдало наша команда проявила себе у турнірі з волейболу. У дводенній запеклій боротьбі «лелеченята» змагались у декількох підгрупах, а у фіналі, зустрівшись з командою Київської області, перше місце посіла команда «Олімпіонік» Бахмацької ЗОШ №5, яка представляла Чернігівську область.
У загальному заліку місця розподілилися так: I місце – посіла команда Полтавської області, II місце­ Чернігівської області, III місце – команда Сумської області.
До перемоги нашу команду «Олімпіонік» привів досвідчений тренер, учитель фізичної культури Бахмацької ЗОШ I­IIIст. №5 – Ігор Володимирович Татаренко.
На урочистій церемонії закриття змагань юних спортсменів вітали та нагороджували олімпійці ­ дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик, перший український скелетоніст Владислав Гераскевич, бронзові призерки з гандболу Олена Яценко й Олена Цигиця, бронзова призерка Олімпіади у потрійному стрибку Ольга Саладуха, стрибунка у висоту Ірина Геращенко. А також заступник генерального директора МДЦ «Артек» з виховної роботи Сергій Коник.
Призери та переможці кожної з дисциплін отримали кубки, медалі, дипломи та набори спортивного приладдя.
«Чернігівська область – спортивна, і не підвладна рокам!» ­ так говорили наші діти, представляючи свою команду у перший день змагань. Вони обіцяють і надалі активно підтримувати спортивні традиції олімпійців Чернігівщини.

Яна Куслій.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^