» Летять роки лелеками у вирій
Інформація до новини
  • Переглядів: 238
  • Автор: admin
  • Дата: 5-10-2018, 08:34
5-10-2018, 08:34

Летять роки лелеками у вирій

Ви працею повагу заслужили,
Турботою і вірою в життя.
Ви людські долі світлими робили,
І відкривали їм щасливе майбуття, ­
зворушливо лунали віршовані рядки з вуст працівників Курінського будинку культури для людей поважного віку, які зібралися на урочистому заході до Міжнародного Дня людей похилого віку. Традиційно дванадцятий рік поспіль Курінський сільський голова Леонід Вдовенко та виконавчий комітет сільської ради за фінансової підтримки керівника ПСП «Авангард», депутата районної ради Василя Булаха вшановують літніх мешканців Курінської територіальної громади. Відбувся задушевний захід у затишній атмосфері та комфортних умовах їдальні ПСП «Авангард», яку з року в рік надає Василь Булах. Це свідчення його особливої поваги, шани та милосердя до людей старшого покоління. Адже саме завдяки їхній невтомній щоденній праці створювалось і розвивалось господарство, розквітало село.

День ветерана для курінців поважного віку – це гарна нагода для зустрічі, щирого слова, спогадів, мелодійної української пісні, де переплелися усмішка та скупі сльози за минулим. Роки… роки… їх наче й не було. Війнули вони пташиним крилом і помандрували золотавою колючою стернею, запахом жнив, щебетом весни, снігами зим і щедрістю літа, залишивши солодку згадку. Серед присутніх люди, за плечима яких великий життєвий та трудовий шлях. Їхні сільські долі багато в чому схожі одна на одну. Про кожного ветерана можна писати нариси. І буде то цікава розповідь про стійкість, мужність, працелюбність, відданість своїй справі. Все, що нас оточує у селі, є результатом праці невтомних рук ветеранів. Поміж чималої когорти людей зустрічаю знайомі обличчя колишніх працівників ПСП «Авангард» ­ Євдокію Юрченко, Віру Глядько, Ніну Скребець (на фото), Галину Рудько, Надію Нагорну, Галину Шурубуру, Ніну Глушко, Надію Шаповал, Михайла Зизу та інших, які багато років життя сумлінно трудилися на фермі ПСП «Авангард», а нині перебувають на заслуженому відпочинку. Всі вони є пайовиками господарства, тож Василь Миколайович приділяє їм особливу увагу.
Зі святом людей поважного віку привітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко, депутат районної ради, завідуюча Курінською лікарською амбулаторією ЗПСМ Світлана Шатан, голова місцевої ветеранської організації Василь Слабій.
Щирі слова привітань, вдячності та шани висловив ветеранам керівник ПСП «Авангард», депутат районної ради Василь Булах. Він розповів про господарство, порівнюючи умови праці минулого і сьогодення, подякував за трудові будні та оголосив, що до свята пайовики отримають подарунки.

Гарного настрою та хвилини радості подарували пенсіонерам працівники Будинку культури та фольклорно­обрядовий ансамбль «Полісяни». Після урочистої частини на присутніх чекав святковий обід за щедрим столом від керівника ПСП «Авангард».
Напередодні Дня людей похилого віку вшанували пенсіонерів­пайовиків і в іншому сільгосппідприємстві села ­ СТОВ «Злагода». Керівництво господарства подбало про святковий обід, урочистості та вручило грошові винагороди. На свято завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, Курінський сільський голова Леонід Вдовенко,голова місцевої ветеранської організації Василь Слабій.Загалом ветеранська організація села Курінь налічує 1187 осіб, із них інвалідів війни – 2, дітей війни ­ 307, ветеранів праці (стаж 35­40р.) – 460, вдів загиблих воїнів – 4, ветеранів військової служби (воїни­інтернаціоналісти) – 7, учасників Другої світової війни, які трудилися у господарствах у 1941­1945 роках, – 79, інші – 328.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^