» Вагома відзнака для голови ветеранської організації
Інформація до новини
  • Переглядів: 120
  • Автор: admin
  • Дата: 12-10-2018, 08:40
12-10-2018, 08:40

Вагома відзнака для голови ветеранської організації

Вже більше двох років Іван Іванович Герасименко очолює ветеранську організацію села Стрільники. На рахунку цього ідейного чоловіка чимало добрих та гарних справ, адже він займає активну життєву позицію, у будь – яку хвилину готовий прийти на допомогу. Сам Іван Іванович надзвичайно любить життя, таким позитивом заряджає й інших. Голова ветеранської організації села Стрільники є постійним учасником різноманітних заходів не лише в територіальній громаді, а й у районі.
Нещодавно за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, активну і плідну роботу з керівництва ветеранською організацією, з соціального і правового захисту ветеранів війни і праці та з нагоди 75 – річчя з дня визволення Чернігівщини від фашистських загарбників Івана Івановича Герасименка нагороджено Почесною грамотою Чернігівської обласної ради ветеранів. Вагому відзнаку голові ветеранської організації села Стрільники вручив голова районної ветеранської організації Іван Георгійович Соколов. Користуючись нагодою члени районної ветеранської організації щиро привітали Івана Івановича, побажали йому плідної праці на благо громади та району, а також міцного здоров’я, благополуччя та миру.

Інна МОЗГОВА.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^