» Інтерв’ю з головою райдержадміністрації
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 054
  • Автор: admin
  • Дата: 5-11-2015, 15:49
5-11-2015, 15:49

Інтерв’ю з головою райдержадміністрації


- Вікторе Федоровичу, 25 жовтня відбудуться чергові місцеві вибори. Як проходить передвиборча кампанія в районі,  і як на вашу думку, чи будуть ці вибори демократичними?
- Переважно ситуація визначається дотриманням виборчого законодавства. Але, на жаль, є політики, які намагаються вселити в наших громадян зневіру та розчарування, використовуючи брудні технології, зокрема, і підкуп виборців. Замість того, щоб допомогти людям розв’язувати реальні проблеми, використовують цинічний популізм, розповідаючи виборцям, що лише за їхнього сприяння в район надходять кошти на ті чи інші цілі та відбуваються позитивні зміни. Тож розраховую на свідомість наших виборців, впевнений, що вони зроблять правильний вибір. А я, як голова райдержадміністрації, зроблю все від мене залежне, щоб вибори були законними і демократичними.
До місцевих рад повинні прийти дійсно порядні люди з баченням майбутнього, яким довіряє суспільство, незважаючи на те, чи є вони членами політичної партії чи ні і забезпечити проведення реформ, започаткованих Президентом України та Урядом.
- Нині держава виділяє кошти на розвиток територій. Залучено державні фінанси і на потреби нашого району. Конкретно на які об’єкти їх спрямовано?
 - Понад 130 мільйонів гривень із державної скарбниці вже залучені цього року на потреби Чернігівщини. З них майже 10 мільйонів гривень  на Бахмацький район. Ці  кошти спрямовуються  на наступні об’єкти: завершення реконструкції терапевтичного відділення центральної районної лікарні під поліклінічне, будівництво  водогону до головного корпусу центральної районної лікарні, капітального ремонту глядацької зали районного Будинку культури, капітальний ремонт покрівлі стоматологічного відділення центральної районної лікарні, заміна вікон та віконних блоків у Бахмацьких загальноосвітніх школах №1, №4 та №5, Бахмацькій гімназії та дитсадку «Берізка», реконструкція з’єднувального водопроводу на вул.Мечнікова та Дачній м.Бахмача, капітальні (вибіркові) ремонти дорожнього покриття вулиць Я.Мудрого, Зої Космодем’янської, Перемоги, Конотопської, вибіркові капітальні ремонти мереж вуличного освітлення на 15 вулицях міста. Загальна сума коштів, виділена з державного бюджету на ці об’єкти в два з половиною    рази  більша, ніж разом за три попередні роки. З метою реалізації цих проектів залучено також коштів місцевих бюджетів на суму більше  півмільйона  гривень.
Працюємо над відродженням промисловості району. За рахунок плідної співпраці з Державною організацією «Фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» прийнято рішення про надання пільгових кредитів на загальну суму понад 1 млн гривень для створення трьох міні-виробництв: у ПСП «Пісківське» для  організації цеху по переробці молока та виготовлення сиру, у ФОП «Бондаренко В.О.» для будівництва цеху з виробництва паливних брикетів Піні-Кей з відновлювальних джерел рослинного походження, у ФОП «Ільченко О.І.» для удосконалення форм організації обслуговування населення у сфері громадського харчування. Результатом реалізації проектів буде  створення нових робочих місць, зростання надходжень до бюджетів, а також виробництво екологічно чистої продукції (молочні продукти), яка буде поставлятись для харчування дітей.
- А як ви загалом характеризуєте стан справ у державі?
- Вважаю, що сьогодні на рівні держави робляться значні кроки у напрямку розбудови країни.
Президент України Петро Порошенко за короткий строк став найбільш ефективним керівником у сфері зовнішньої політики України. На дипломатичному фронті він витискає із ситуації максимум можливого попри надскладні умови переговорів. Організувавши міжнародний тиск на Росію, Президенту вдалося виграти зовнішньополітичний двобій. Проти Росії введено санкції найвищого рівня як з боку США та Канади, так і з боку країн Європи. Україна отримала багатомільйонну зовнішню допомогу з боку США, Канади, Великобританії. Україну знають у світі, фінансово та матеріально допомагають вистояти у боротьбі за незалежність: Польща, Швеція, Нідерланди, Німеччина, Франція, Чехія, Угорщина та країни Прибалтики.
16 жовтня Україну обрали непостійним членом Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй на 2016-       2017 роки. Це є результатом спільної роботи як Президента, так і українських дипломатів, та свідченням глибокої міжнародної солідарності з Україною в умовах триваючої зовнішньої агресії з боку Росії як постійного члена Ради Безпеки ООН.
За рік сформовано боєздатну Українську Армію,   реформування якої триває, збільшуються витрати на фінансове забезпечення військовослужбовців, через це поступово зменшуються потреби в мобілізації. Завдячуючи Президенту України досягнуто перемир’я у військових діях на Донбасі.
Також діяльність Глави держави спрямована на реформування економіки, боротьбу з корупцією, забезпечення прозорості  державних закупівель. Здійснюється індексація доходів громадян. Запроваджено новий механізм субсидій для всіх, хто їх потребує. Зокрема, у районі виплати вже нараховані  3562 громадянам. Приймаються державні програми на підтримку учасників АТО. Така програма діє і у нас в районі.
- На початку розмови ми вже говорили про те, що Ви, як голова райдержадміністрації, повинні забезпечити демократичні вибори. Але разом з тим Ви очолюєте список однієї з політичних партій. Чи вважаєте це правильним?
- Я маю такі ж права, як і будь-який громадянин України. Ми всі рівні. Балотуватися і бути обраним має право кожен громадянин. Тому я реалізую своє виборче право.
Звертаюся до всіх мешканців району з проханням прийти на виборчі дільниці 25 жовтня та віддати свої голоси за людей, які гідні вашої довіри.
- Дякую за розмову.
Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^