» Урочисті проводи юнаків
Інформація до новини
  • Переглядів: 168
  • Автор: admin
  • Дата: 12-10-2018, 08:43
12-10-2018, 08:43

Урочисті проводи юнаків

Служба в армії ­ це школа мужності, стійкості, хоробрості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя. Це почесний обов’язок свідомого громадянина України­стати гідним захисником своєї Батьківщини.8 жовтня у Бахмацькому райвійськкоматі в урочистій атмосфері проводжали юнаків на строкову військову службу до Збройних Сил України. Незабаром поповнять ряди українського війська Андрій Чмир, Олександр Курда ­ м.Бахмач, Володимир Будько ­ с.Халимонове, Андрій Демченко ­ с.Бахмач, Роман Живодір ­ с.Курінь, Дмитро Міщан ­ смт Дмитрівка, Олександр Самозвон ­ с.Осіч, Сергій Сабадиш ­ с.Кропивне.
Щоб підтримати призовників, сказати напутні слова та побажати вдалої служби до райвійськкомату завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук.
Від райдержадміністрації та районної ради новобранці отримали подарунки.
З особливим почуттям тривоги та переживань дивились на своїх дорослих синів батьки. Для них це хвилююча і водночас радісна подія, яка викликає гордість за своїх дітей та пересторогу перед новим етапом їхнього життя у складний для нашої держави час.
Звертаючись до присутніх, Бахмацький районний військовий комісар Олександр Григорчук запевнив, що відповідно до Указу Президента та рішення РНБО, військовослужбовці строкової служби не залучаються до виконання завдань в зоні операції об’єднаних сил.
Кожну справу українці починають із Божого благословення. Дотримуючись народних традицій, за призовників помолився ієрей отець Володимир Павлина, настоятель парафії Успіння Пресвятої Богородиці м.Бахмача, вручив кожному юнаку натільні хрестики та окропив свяченою водою.
На завершення урочистостей військовий комісар запросив присутніх поспілкуватися за чашкою чаю.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці

Юлії СТЕПАНЕНКО
на 16­ річчя

Красива ти сьогодні, мов берізка, радісна, весела, молода. Хай рівненько стелиться доріжка, стороною обмина біда. Не стрічай ніколи зради й горя, розквітай, мов квіти навесні. Хай з тобою завжди будуть поряд кохання, щастя, радість і пісні. Від щирого серця тебе ми вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо. Нехай тебе радість завжди зустрічає, хай Матір Божа тебе охороняє.
Тато, мама.
с. Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^