» Чужої біди не буває...
Інформація до новини
  • Переглядів: 24
  • Автор: admin
  • Дата: 12-10-2018, 08:44
12-10-2018, 08:44

Чужої біди не буває...

Жахлива трагедія сталася на Ічнянщині ­ на арсеналі боєприпасів у смт Дружба 9 жовтня виникла пожежа. За повідомленням ДСНС із зони лиха, було евакуйовано понад 12 тисяч осіб з Ічнянського та Прилуцького районів.
Бахмаччина не залишилася осторонь трагедії. Небайдужі громадяни, місцева влада, керівники сільгосппідприємств, приватні підприємці, трудові колективи, учнівська молодь, громадські організації, політичні партії активно долучились до допомоги нашим сусідам.
Зокрема, у нашому районі було розгорнуто пункти для прийому потерпілих: у м. Бахмачі, с. Курені, с. Кропивному, с. Гайвороні, смт Дмитрівці, с. Пісках. Частину евакуйованих прихистили бахмачани та жителі навколишніх сіл у своїх домівках. Кількість людей, яким була надана допомога, склала близько тисячі. У медичних закладах району потерпілі отримали медичну допомогу, консультації психологів.
У пунктах евакуації люди були забезпечені всім необхідним – теплими речами, засобами гігієни, продуктами та гарячим харчуванням. Відомо, що біда об’єднує людей. Небайдужі громадяни відразу відгукнулися на прохання про допомогу, розміщене в соцмережах. Зранку і до пізнього вечора приносили речі та продукти для сусідів­ічнянців, а дехто допомагав грошима. За кошти, надані працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів, бібліотек, районного Будинку культури, музею, податкової інспекції, центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, відділу Держгеокадастру, редакцією, було придбано необхідні засоби гігієни та продукти харчування. Керівники сільгосппідприємств та приватні підприємці надзвичайно активно надавали допомогу. Завдячуючи всім, було відправлено два вантажні буси з гуманітарною допомогою на Ічнянщину ­ до Парафіївки та Южного.
Через районну газету голова райдержадміністрації Тетяна Неділько щиро дякує всім, хто відгукнувся і надав посильну допомогу постраждалим. Вкотре переконалися, що жителі нашого району згуртовані, готові прийти на допомогу в години біди. Тож тримаймося!
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Яні Дворнік

Яні ДВОРНІК
на 18­річчя,
яке вона святкуватиме

18 жовтня
Мила імениннице, вітаємо тебе з днем народження. Радість наша, бажаємо тобі світитися від щастя і опромінювати цей світ своєю красою, насолоджуватися кожною миттю свого життя і зберігати в пам’яті всі добрі моменти. Нехай везіння і удача стануть твоїми друзями в справах, нехай любов і радість будуть вірними супутниками в житті.
Дідусь Коля, бабуся Наташа, дядя Саша, тьотя Свєта.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^