» Естетично - і з застереженням!
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 22-10-2018, 08:26
22-10-2018, 08:26

Естетично - і з застереженням!

Ніхто, мабуть, не заперечуватиме, що комфортно і приємно жити у тому населеному пункті, де дбають про його порядок та затишок. Бахмачани із радістю та непідробним позитивом сприймають, коли будь­який куточок нашого міста стає охайним, мальовничим, оновлюється, живе по­новому. Віднедавна і малеча, і дорослі милуються творчо та естетично оформленою електричною підстанцією, яка розташована поблизу дошкільного навчального закладу «Берізка».
­Нещодавно ПАТ «Чернігівобленерго» оголосило конкурс на краще облаштування зовнішнього вигляду та території в межах ЗТП­10кВт, розповідає начальник Бахмацького РЕМу Петро Дєдух. – Нашим завданням було не лише творчо оформити, а й застерегти та попередити дітей, що ігри поблизу ліній електропередач та електричних підстанцій – це небезпечно. Ось ця трансформаторна підстанція розташована поблизу дитячого садочка, сюди щодня мами і тата ведуть своїх синочків та донечок, дивлячись на грайливих мишей та серйозного кота Леопольда вкотре пояснюватимуть про небезпеку розваг.
Аби втілити цей задум у життя, до роботи взялися Тетяна Д’яченко, до речі, Тетяна Миколаївна працює у Бахмацькому РЕМі та очолює профспілкову організацію, а також її подруга Анна Пушенко.
­Тематику для творчого оформлення обирали самостійно. На двох стінах, які виходять до дитсадка, зобразили героїв із мультфільму «Кіт Леопольд» із застережливими надписами «Трансформаторні підстанції – це небезпечно» та «Не наближайся до ліній електропередач», третя стіна оформлена в українському стилі – нею милуються жителі багатоповерхівок, ­ розповідає Тетяна Миколаївна.
­На форматі такого розміру малювала вперше, ­ приєднується до розмови Анна Петрівна. – Завдання було цікаве ,тому виконувала його з душею, хотіла, щоб ця робота сподобалася як маленьким хлопчикам та дівчаткам, так і дорослим.
­А звідки талант малювати? – запитую у Анни Петрівни.
­Мій тато Петро Миколайович Пушенко гарно малював, все життя працював художником­оформлювачем, думаю, що його здібності передалися і мені, ­ посміхається жінка.
Закінчивши роботу по творчому оформленню, до підстанції запросили малечу. Діти із днз «Берізка» із цікавістю розглянули мультиплікаційних героїв, із дошкільнятами провели бесіду про небезпеку дитячих розваг біля ліній електропередач, а вже потім начальник Бахмацького РЕМу Петро Дєдух вручив їм солодощі.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^