» Гетьманська столиця об’єднує земляків
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 031
  • Автор: admin
  • Дата: 5-11-2015, 16:00
5-11-2015, 16:00

Гетьманська столиця об’єднує земляків

У дні, коли вся Україна відзначає  світле свято Покрови Пресвятої Богородиці,  в  Гетьманському її  серці  зібралися  уродженці  нашої  землі.  Бахмаччина, делегацію якої очолював голова районної державної адміністрації Віктор Міщук, приймала своїх синів - членів  Чернігівського земляцтва  в Києві на чолі з Анатолієм  Соборою.
Почесним  гостем  заходу  був Президент України (2005-2010рр.) Віктор Ющенко, людина  якій  всі  ми завдячуємо відродженням  Батурина. Знаменитими та пишними  бахмацькими  короваями  зустрічали  господарі  дорогих  гостей.

Віддаючи  шану всім,  хто навіки залишився  в нашій пам’яті,  віддавши своє життя  за  суверенність  нашої України,    біля     Пам’ятного     Хреста     на     Цитаделі  Батуринської фортеці,  присутні  схилили голови  в  літії, яку відслужив архієпископ Чернігівський і Ніжинський  Євстратій.
Кожне зібрання  в Гетьманському Батурині - це не лише можливість  глибше пізнати  себе через пізнання історії своєї землі, помилуватися  дбайливо доглянутими  пам’ятками  заповідника, а це завжди  і  дієві результати  щодо розвитку нашої Бахмаччини. Такі заходи, які   збирають  впливових  і  авторитетних людей, завжди      мають продовження - вони акцентують увагу  на проблемах  нашого    регіону  та    саме на таких заходах  досягаються  домовленості  про шляхи вирішення  цих проблем.
 Об’єднала  всіх і полинула до Бога  «Молитва за Україну»  у виконанні геніального українського хору  імені Григорія Верьовки  під керівництвом  Героя України Анатолія  Авдієвського. Кожен присутній з надією, разом з артистами,  промовляв   «Боже, єдиний, Великий, нам Україну бережи…». І всі  розуміли, що в тій надії маленька часточка відповідальності кожного з нас за той вибір, який ми робимо в  житті!


Наталія Реброва ,генеральний директор Національного заповідника
                   «Гетьманська столиця»,  Заслужений  працівник культури України.

Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^