» ПСП"Зеленівське" серед лідерів галузі
Інформація до новини
  • Переглядів: 510
  • Автор: admin
  • Дата: 2-11-2018, 08:51
2-11-2018, 08:51

ПСП"Зеленівське" серед лідерів галузі

У осінньому календарі аграріїв щороку переплітаються два важливих періоди: одночасно доводиться збирати врожай пізніх культур і паралельно дбати про його формування на рік наступний. І якщо жнива без дощу допомагають зібрати вирощене з мінімальними затратами, то посівна без опадів ­ завжди є серйозною проблемою для аграріїв. З надією на більш сприятливі погодні умови закладають нові посіви в сільськогосподарському підприємстві «Зеленівське», яке днями у ході робочої поїздки відвідали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько та начальник відділу агропромислового розвитку Володимир Лелюшок.
Це одне з сільськогосподарських підприємств, що динамічно розвивається. Керівник підприємства Володимир Примак розповів про роботу та перспективи господарства. За його словами, застосування сучасних технологічних рішень дозволило цьогоріч отримати високі врожаї: урожайність озимої пшениці склала 67 ц/га, ячменю – 63 ц/га. Загалом вирощено 4,0 тис. тонн зернових культур при середній урожайності понад 100 ц/га. Крім зернових, у господарстві вирощують технічні культури – соняшник та озимий ріпак, врожайність яких з року в рік збільшується.
Також власник підприємства продемонстрував посадовцям, як тривають роботи в полі, зокрема, зі збирання кукурудзи. Її збирання наразі наближається до завершення ­ зібрано вже 2,2 тис. тонн із 170­ти гектарної площі при урожайності 128 ц/га. Належить зібрати ще на 49 га. Особливістю цього сезону є те, що зерно має вологість близьку до оптимальної, а це зменшує витрати на сушіння.
Тож можна сказати, що осінньо­польові роботи у ПСП «Зеленівське» ­ на фінішній прямій.
Очільниця району високо оцінила потужності підприємства, яке завдяки широкій механізації, використанню високопродуктивного насіння сільськогосподарських культур, впровадженню новітніх технологій виробництва, посідає одне із чільних місць не лише у районі, але й за його межами. Крім того, власник підприємства, маючи міцну фахову підготовку, практичний досвід роботи, зі знанням справи підходить до вирішення соціальних та економічних проблем підприємства, тісно спів­працює та допомагає Біловежівській громаді.
Ознайомившись зі станом справ у господарстві та планами на перспективу, Тетяна Неділько побажала успішного завершення сільськогосподарського року, здійснення планів і задумів та живильної вологи, яка стане запорукою гарного врожаю і наступного року.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^