» Нагорода за наполегливу працю
Інформація до новини
  • Переглядів: 54
  • Автор: admin
  • Дата: 2-11-2018, 09:01
2-11-2018, 09:01

Нагорода за наполегливу працю

Діана Оніщенко – одинадцятикласниця Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 5, вона талановита, творча і обдарована дівчина. Кажуть, що талант родом із дитинства, кожна дитина народжується із зернятком у руці. Треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Батьки, перша вчителька Тамара Михайлівна Макаренко змалечку розгледіли у Діані талановиту дівчину. Вже потім докладали максимум зусиль, аби цей дар розвинути. Школярка неодноразово була переможницею обласних етапів шкільних олімпіад, виборювала перемогу у конкурсі­захисті учнівських робіт Малої академії наук, закохана в музику, серйозно займається математикою.Цьогоріч Діана Оніщенко брала участь у Міжнародному конкурсі науково­технічної творчості школярів Intel ISEF­2019 «POLYTECO Україна 2018­2019», який проходив у Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», та у категорії «Математика» посіла І місце. Ця перемога для Діани досить вагома, адже над темою проекту, яку представляла дівчина на конкурсі «Кватерніонний аналіз», вони з керівником, учителем математики Бахмацької ЗОШ № 5 Іриною Анатоліївною Циганенко працюють уже не один рік.
Цьогоріч на конкурс надійшло 280 проектів. 56 з них змагались у фіналі. А переможцями у різних категоріях визнано лише 33 проекти.
Конкурс­захист був доволі складним, але Діана гідно витримала всі випробування, достойно представила власний проект та отримала омріяну перемогу, виборовши І місце. Цей конкурс у світі називають дитячою Нобелівською премією. Захист проекту відбувався і англійською мовою, аби до нього бездоганно підготуватися, дівчині допомагала вчитель англійської мови Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5 Наталія Дмитрівна Смирнова.
Перемога, дійсно, вагома, адже на конкурсі зібралися досить сильні конкуренти. Не дивлячись на це одинадцятикласниці все ж вдалося обійти та залишити позаду учасників із елітних навчальних закладів міст Києва, Сум, Луцька та вкотре прославити наше місто Бахмач. До речі, Діана була єдиною переможницею конкурсу, яка навчається у загальноосвітньому навчальному закладі.
­ Тема, над якою працюю, досить цікава, із задоволенням брала участь у цьому престижному конкурсі, адже хотіла випробувати свої знання, можливості, оскільки знала, що конкуренти будуть надзвичайно сильні та розумні. Коли оголосили, що я виборола І місце, звичайно ж, дуже зраділа, емоції переповнювали, ­ розповідає переможниця конкурсу. – За це вдячна і своєму наставнику, яка вірила в мої сили.
­ Діана дуже здібна та трудолюбива дівчина, з нею легко працювати, адже вона із задоволенням опановує обрану тему, ­ приєднується до розмови Ірина Анатоліївна Циганенко. – Я була переконана, що старання дівчини будуть винагороджені, але коли оголосили І місце, відчувала подвійну радість. Приємно, що у цьогорічних учасників конкурсу була прекрасна нагода поспілкуватися з Нобелівськими лауреатами з Америки та Китаю, а це по­справжньому надихає, додає віри у власні сили.
До речі, свою майбутню професію Діана планує пов’язати з математикою. Бажаємо випускниці подальших успіхів у вступі до омріяного вишу.
Аби вкотре зазначити, що талановита молодь – наше майбутнє та привітати юну конкурсантку Діану Оніщенко з вагомою перемогою, до Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. № 5 завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, завідуюча сектором освіти райдержадміністрації Лариса Журба. Чимало теплих слів та побажань звучало того дня на адресу Діани та її керівника. Тож нехай щастить у всіх її починаннях, а мрії обов’язково здійснюються.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^