» Життя без пісні, мов безкрила птиця
Інформація до новини
  • Переглядів: 20
  • Автор: admin
  • Дата: 9-11-2018, 08:43
9-11-2018, 08:43

Життя без пісні, мов безкрила птиця

Криниця без джерел – це не криниця,
І колос – ще не колос без зерна.
Життя без пісні, мов безкрила птиця,
Не полетиш у вирій без крила.
Здавна славилась наша земля своїми традиціями, піснями, котрі передавалися бережно, як найцінніші скарби із покоління в покоління, від батьків до дітей. Вони розкривали духовний світ українців, їх прагнення і сподівання, радощі і горе, додавали їм сил і наснаги.
7 листопада 35­річний ювілей з дня створення святкував народний фольклорно­обрядовий колектив «Криниці» Будинку культури села Бахмач, під керівництвом Антоніни Цибань, завзяттю та молодечій енергії якої можна лише по­доброму позаздрити і брати за приклад. Саме цей колектив, який об’єднав зберігачів, популяризаторів та носіїв українського фольклору, і є місточком між нашою багатою минувшиною та сьогоденням.
Криничани – люди різних вікових категорій. Про кожну з учасників колективу можна сказати безліч теплих слів, але головною рисою, яка об’єднує їх, є любов до української пісні. За час існування колективом створено багато різноманітних обрядових програм, у яких відроджуються звичаї українського народу. За свою творчу діяльність колектив неодноразово нагороджувався дипломами, почесними грамотами.
«Криниці» – постійні учасники районних та обласних конкурсів, знані та шановані в районі, області та далеко за її межами. Також колектив виступав на поважній сцені в Києві ­ запис музичної програми «Фольк – мюзик».
Відзначили високу майстерність, неабиякий талант та творчий запал виконавців, які люблять співати та виступати на сцені, адже таким чином вони прославляють рідний край, продовжуючи народні традиції та звичаї, гості свята: голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко, депутат районної ради, директор Бахмацького закладу загальної середньої освіти І­ІІІ ст. №2 Сергій Протащук.
Вони побажали щедрих творчих здобутків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім творчість та вручили подарунки.
На святі радували глядачів своїми піснями не лише «Криниці», а й місцеві зірочки, спів яких зачарував слухачів.
Завершувався святковий захід побажаннями учасникам колективу міцного здоров’я, творчої наснаги та довголіття українській пісні. Тож, звучи повік, українська народна наша пісне!

Людмила Бурдюг.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій внучці і племінниці

Катеринці ГУБАР
на 5 рочків

Ми тебе дуже любимо і бажаємо: хай несуть білочки гостинці у вишиваній торбинці, подарунків так багато, бо в Катрусі нині свято. Десь у лісі серед трав зайчик квіточок нарвав. Цілу ніч ішов він пішки, аж втомились в нього ніжки. У двері лапкою шкребе: «З днем народження, Катрусю, тебе».
Дідусь, бабуся, дядя Саша.
м. Бахмач.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^