» Дарують людям радысть свята
Інформація до новини
  • Переглядів: 44
  • Автор: admin
  • Дата: 16-11-2018, 08:20
16-11-2018, 08:20

Дарують людям радысть свята

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Символічно, що він співпадає з Днем української писемності та мови. Адже краса українського слова повноцінно розкривається в мелодійній українській пісні, народній творчості, художньому та поетичному слові. Українська культура зберігає свою самобутність, первозданну чистоту і автентичність. Багата талантами наша земля – українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя саме працівники культури та аматори народного мистецтва.

З нагоди професійного свята у районному Будинку культури зібралися всі, хто дарує людям красу і радість спілкування з прекрасним, популяризує і розвиває національні звичаї і традиції, звеличує і шанує українську пісню.
Зі щирими словами привітань до працівників культури та майстрів народної творчості звернулися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Віктор Міщук.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди професійного свята Подяки голови райдержадміністрації та голови районної ради оголошено:
­ Володимиру Горовому, директору Григорівського будинку культури;
­ Любові Слаутинській, художньому керівнику Гайворонського будинку культури;
­ Євгену Фостію, директору Бахмацького районного будинку культури (на фото);
Зі святом присутніх привітав Бахмацький міський голова Павло Шимко.
За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотами міської ради нагороджено:
­ Бориса Гросмана, викладача районної школи мистецтв ім. А. Розумовського, учасника колективів аматорської творчості районного Будинку культури;
­ Зуріду Ткаченко, методиста районного Будинку культури (на фото);
­ Ірину Гурин, керівника танцювального колективу «Гармонія» районного Будинку культури.
Почесні Грамоти Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації отримали:
­ народний аматорський хор ветеранів ( керівник Валентина Остапенко);
­ дитячий Зразковий ансамбль «Веселі ложкарі» Дмитрівського будинку культури, (керівник Станіслав Ковтун).
­ районний Будинок культури ( директор Євгеній Фостій).

Подяки від народного депутата України Валерія Давиденка оголошено виконуючій обов’язки завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Олені Литвиненко, керівнику народного аматорського фольклорно­обрядового ансамблю «Берегиня» Пісківського сільського будинку культури Вірі Мельник, керівнику народного аматорського хору ветеранів районного Будинку культури Валентині Остапенко.
Вітання на адресу присутніх працівників культури та аматорів народного мистецтва лунали від в.о.завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Олени Литвиненко, директора районного Будинку культури Євгенія Фостія, голови профспілки клубних працівників Валентини Остапенко.

До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відзнаки отримала ціла когорта кращих працівників культури.
Хвилиною мовчання на заході вшанували всіх працівників культури, що відійшли у вічність.
Гарним подарунком до свята стала чудова концертна програма творчого колективу Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^