» Твори добро, бо ти - людина
Інформація до новини
  • Переглядів: 63
  • Автор: admin
  • Дата: 16-11-2018, 08:35
16-11-2018, 08:35

Твори добро, бо ти - людина

Під такою назвою в районному Будинку культури напередодні Всесвітнього дня доброти, який відзначаємо 13 листопада, відбувся благодійний захід, ініційований головою райдержадміністрації Тетяною Неділько за підтримки працівників районного Будинку культури, творчих колективів, окремих виконавців Бахмаччини та громадської організації «Вогонь Відрод­ження».Небайдужі до чужого горя люди об’єднались, щоб допомогти маленькій дівчинці подолати підступну хворобу.
Мешканці села Курінь лише сім місяців, а вона вже витримала шестигодинну операцію, яку провели лікарі «Охматдиту». Навіть уявити складно.

Нині крихітка потребує довготривалого лікування та реабілітації. Батьки не мають фінансової можливості самостійно забезпечити лікування дівчинки. Тому добродії й організували зворушливий благодійний концерт, пронизаний нотками доброти, співчуття, небайдужості до чужого горя. Його учасники зі сцени доносили просту істину: хто людям добра бажає, той і сам його має.
А як жваво продавали учні міських шкіл власну випічку: пиріжки і рулети, тістечка, піцу, торти. Адже розуміють, що їх добрі вчинки, їх допомога сьогодні так потрібна маленькій Каринці.
Голова райдержадміністрації Тетяна Неділько щиро подякувала всім за допомогу та підтримку .
­Разом з вами ми зібрали більше 33 тисяч гривень, які ж відразу передали дідусю Каринки, котрий був присутній на благодійному заході. Особлива подяка за зібрані кошти освітянам району, працівникам галузі культури, медицини, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та служб, колективу районної газети «Голос Присеймів’я», Бахмацькій міській раді та всім бахмачанам, які не залишилися осторонь. Вірю, що наші спільні побажання й часточки доброти, об’єднавшись, допоможуть дівчинці одужати. Пам’ятаймо: добро починається з кожного, і воно живе в наших серцях!» ­ зазначила очільниця району.
Тож нехай в народі побутує істина проста: людина починається з добра!

Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^