» Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності забезпечення повноцінної роботи «Укрпошти», особливо в сільських районах, та недопущення закриття її відділень.
Інформація до новини
  • Переглядів: 19
  • Автор: admin
  • Дата: 30-11-2018, 08:21
30-11-2018, 08:21

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності забезпечення повноцінної роботи «Укрпошти», особливо в сільських районах, та недопущення закриття її відділень.

Про це він заявив під час зустрічі з громадсько­політичним активом Чернігівської області, повідомляє прес­служба глави держави.
«Була президентська ініціатива виділити 500 млн грн «Укрпошті» для компенсації збитків. Не для того, щоб вони собі зарплати підвищували, не керівництву, а забезпечити захист листонош, яких ви намагаєтеся вичавити з «Укрпошти». Ні, ми цього не дозволимо і це наша з вами спільна боротьба», ­ підкреслив Порошенко.
Президент додав, що має абсолютно чітку інформацію про ситуацію із закриттям сільських поштових відділень.
«Закриті відділення пошти відновити», ­ наголосив Президент. При цьому він заявив, що «це не просто відділення пошти, а це зв'язок людини похилого віку з усім світом».
«А вони такі самі громадяни, мають право на захист», ­ зауважив Порошенко та наголосив, «що коли кожна копійка платника податків «на вагу золота» в умовах воєнного стану», він вимагає знайти ресурс для забезпечення «Укрпошти».
«Не дати звільняти листонош. Дати їм нормальну зарплату. Не дати закривати відділення в сільській місцевості і не дати підвищити тариф на доставку пенсій пенсіонерам, бо вони не самі заможні в державі, і потребують нашого захисту», ­ сказав Президент.
Як повідомляв Укрінформ, генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський наприкінці вересня заявив, що "Укрпошта" може припинити доставку пенсій, оскільки тариф на цю послугу не переглядався з 2004 року.
Водночас у бюджеті на 2019 рік передбачили 500 млн грн для компенсації “Укрпошті” видатків на доставку пенсій.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^