» Красилівському народному аматорському хору - 55 років!
Інформація до новини
  • Переглядів: 45
  • Автор: admin
  • Дата: 30-11-2018, 08:37
30-11-2018, 08:37

Красилівському народному аматорському хору - 55 років!

Тут стигле жито і цвіте калина,
Надію й щастя доля нам несе.
Ми живемо, працюємо, співаєм,
Бо Україна нам – понад усе!
Красилівський народний аматорський хор перегорнув 55­у сторінку свого мистецького літопису. З цієї нагоди двері сільського Будинку культури були широко відкриті для прихильників їхньої творчості.
Історія хорового колективу розпочалася у 1963 році. Засновник, перший керівник, легенда хору, талановита людина й митець – Віталій Ломако. З перших днів перебування його на красилівській землі всім стало зрозуміло, що це незвичайна людина і хороший організатор. Постійно проводилися репетиції, розучувалися пісні, які й нині є в репертуарі колективу. І вже у 1968 році хору було присвоєно звання «Самодіяльний народний».

Пропрацювавши 20 років керівником, він передав його до рук неймовірної жінки – Валентини Остапенко, яка протягом 19 років у погоду і непогоду, в дощ і сніг, у холод і спеку поспішала до Красилівського хору, збагачуючи його своїми знаннями і зберігаючи. Потім її змінив Василь Ігнатко, який 20 років працював директором сільського Будинку культури і заразом керував хором. З 2016 року хором керує чарівна пані – Тетяна Олійник. Колектив постійно знаходиться у стані творчого пошуку ­ нового репертуару, нового стилю, вдаючись навіть до експериментів – намагаються поєднати старовинне із сучасним. Під керівництвом Тетяна Олександрівни хор змінився, він став більш мобільним. Навіть з’явився свій танцювальний колектив.
За роки свого існування народний хор брав участь у багатьох концертних програмах. Має безліч обласних та районних нагород ­ почесні грамоти та дипломи. Аматори хорового колективу своєю творчістю пропагують традиції українського народу, звичаї та обряди. Їхні виступи неодноразово записувалися на місцевому радіо, транслювались по телебаченню. Так, у 2017 році на Всеукраїнському фестивалі «Відродження українського села, його духовності і культури» Красилівський хор отримав диплом ІІ ступеня та був запрошений Оксаною Пекун на запис телепрограми «Фольк ­ music» на каналі УТ­1.
На ювілейний концерт завітала голова райдержадміністрації Тетяна Неділько.
­
З часу свого утворення і до сьогодні народний аматорський хор об’єднує такі чудові голоси, несе в собі любов до співу, зберігає і демонструє красу і неповторність української пісні, здатної дивувати, захоплювати і дарувати радість та естетичну насолоду. Ваша творчість зміцнює народні мистецькі традиції, формує у сучасників високе почуття патріотизму та національної гордості, збагачує духовно. Велика вдячність всім керівникам за те, що своїми зусиллями, знаннями, новими піснями, віддаючи частинку свого здоров’я, вкладаючи всю свою душу і серце, підняли цей колектив на духовну мистецьку висоту. Бажаю вам міцного здоров’я, незгасного творчого вогнику та здійснення найзаповітніших мрій, ­ сказала у вітальному слові очільниця району та вручила подарунки.
Красилівський сільський голова Світлана Осипенко щиро привітала народний аматорський хор з визначною датою у їх творчості, подякувала за багаторічну працю і любов до рідного краю, побажала колективу здоров’я й натхнення. Керівники й учасники колективу були нагороджені подарунками. Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять працівників хору, тих, кого вже не було поряд у цю мить.
Усі, хто був цього дня на ювілейному концерті, насолоджувались гарними сценками, високим хоровим співом, що линув зі сцени, щедро аплодували виконавцям.
Оновлений народний аматорський хор засвідчив, що він зустрів свій 55­річний ювілей у прекрасній формі, готовий знову концертувати і дарувати людям українську пісню. І в цьому, насамперед, заслуга його всіх керівників: Віталія Ломаки, Валентини Остапенко, Василя Ігнатка, Тетяни Олійник, які своїми організаторськими талантами створили, згуртували колектив і нині ведуть його до нових творчих злетів.
Тетяна Кобильник.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашому дорогому

КОЛІ ДАНЬКУ
на 2 рочки

Твій день народження не тільки твоє свято, радіють рідні, друзі теж. І ми тобі бажаєм щастя так багато, щоб у житті воно не мало меж. Нехай життя здається добрим дивом і плідні будуть справи і шляхи. Нехай живеться легко і щасливо, благословенний будь і Богом, і людьми.
Дідусь Володя,
бабуся Наташа.
с. Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^