» Міська школа з давньою історією
Інформація до новини
  • Переглядів: 109
  • Автор: admin
  • Дата: 7-12-2018, 08:41
7-12-2018, 08:41

Міська школа з давньою історією

Вкотре із задоволенням гортаю сторінки книги Ольги Батьковської «Мій Бахмаче, із серцем залізничним». Увагу привертають видатні постаті, які в різні часи прославляли та нині примножують славу нашого рідного краю. Серед них Почесний громадянин міста Бахмач Володимир Андрійович Іванько, Заслужений лікар України Ігор Дмитрович Дужий, поет, прозаїк, літературний критик та музикант Кость Москалець та інші. Цікаво, що всі ці люди навчалися у Бахмацькій ЗОШ №4. Мимоволі виникло бажання побувати у цій школі, дізнатись, чим живе навчальний заклад, який ось уже близько десяти років очолює Лариса Борисівна Лемешко.
­Горда тим, що і я сама, і всі мої рідні закінчували четверту міську школу,­ розповідає Лариса Борисівна. ­ З дитинства мріяла стати вчителем і вдячна долі, що моя мрія здійснилася. Любов до вчителювання я перейняла від свого класного керівника, прекрасного педагога Світлани Василівни Третяк.
Закінчивши вищий нав­чальний заклад, молода вчителька з великою радістю та завзяттям приступила до роботи у своїй рідній четвертій школі, повністю віддавалася роботі, учням. Щиро вдячна вимогливому директору, людині своєї справи Нелі Григорівні Шепель. Адже саме у неї Лариса Борисівна багато чому навчилася, перейняла досвід директорування. Нині Лариса Борисівна Лемешко має вищу категорію та педагогічне звання «Старший вчитель», із гордістю говорить про злагоджений очолюваний нею колектив, заступників директора із навчально–виховної роботи Оксану Миколаївну Трикоз та виховної роботи Наталію Іванівну Дубініну, які також люблять свою роботу, тому свої серця віддають дітям.
Із неприхованою гордістю Лариса Борисівна повідом­ляє і про те, що у її трудовій книжці лише один запис, коли прийнята на роботу вчителем Бахмацької ЗОШ № 4. Близько сорока років жінка займається улюбленою справою ­ навчанням та вихованням підростаючого покоління. Цього тижня Лариса Борисівна святкувала свій красивий життєвий ювілей. Тож нехай доля і надалі дарує Вам, шановна Ларисо Борисівно, щасливе життя, благополуччя, успіхи на педагогічній ниві, міцне здоров’я.
Педагогічний колектив школи може похвалитися результатами своєї роботи, адже учні Бахмацької ЗОШ № 4 постійно беруть участь у районних олімпіадах із базових дисциплін та виборюють призові місця, у написанні науково – дослідницьких робіт, у різних видах районних, обласних, Всеукраїнських спортивних змагань, конкурсах « Кенгуру», « Колосок» та ін. На базі навчального закладу проводяться районні семінари для молодих вчителів, заступників директорів із навчально­виховної роботи.
У школі активно запроваджуються інноваційні технології у навчально–виховному процесі та управлінській діяльності. Адміністрація навчального закладу використовує у своїй практичній діяльності різноманітні методи – управлінський моніторинг рівня навчальних досягнень учнів, рейтинг в оцінці роботи вчителів, нетрадиційні форми проведення педагогічних рад та нарад.
Педагоги четвертої міської школи віддають всі сили , аби навчальний заклад був справжньою домівкою для всіх і кожного, хто мав можливість тут учити і пізнавати світ через шкільну науку.
У квітні минулого року Бахмацька ЗОШ № 4 перегорнула ще одну ювілейну сторінку освітянського літопису. Школа відсвяткувала своє 125 – річчя. Чимало школярів отримували тут знання, чимало дитячих сердець пройшло через турботливих та вимогливих педагогів, які відкрили широкі життєві шляхи для своїх випускників. Приємно, що нині вихованці школи очолюють освітні, медичні, залізничні та інші заклади Бахмаччини, є серед випускників видатні науковці, спортсмени, люди,які прославляють наш Присеймівський край не лише в Україні, а і за її межами. Саме до цієї непересічної події було написано Гімн школи, який виконує хор вчителів Бахмацької ЗОШ № 4, та знято відеофільм про історію навчального закладу.
Недивлячись на те, що Бахмацькій ЗОШ№ 4 виповнилося 125 років, її душа завжди молода. З року в рік дружна учнівська родина зустрічає маленьких школярів, які вписують в історію школи все нові і нові сторінки.
Педагогічний колектив постійно працює над оновленням змісту й форм сучасного уроку, планує ширше використовувати комп’ютерну техніку під час вивчення нав­чальних предметів, проводиться робота з обдарованою молоддю, активно працює творча група педагогів, адже у ЗОШ № 4 створено ансамбль вчителів «Перлина Полісся», який неодноразово був учасником шкільних та районних заходів. Працівники освіти працюють для дітей,одне із першочергових завдань, аби у школі завжди панувала атмосфера турботи та доброти, творчості, таланту та успіхів.
Приміщення школи хоч уже і не нові, але вони постійно оновлюються. За кошти Державного бюджету зроблено ремонт даху шкільного приміщення, побудовано внутрішні туалети; також облаштовано актову залу, виготовлено куточок «Герої не вмирають», оновлено стенди. Мабуть, багато хто помічав, що навесні та влітку красуня­ школа потопає у різнобарвних квітах. Клумби завжди доглянуті та ошатні, милують око, і це, звичайно ж, заслуга і школярів, і вчителів, і працівників школи. Директор Бахмацької ЗОШ № 4 Лариса Борисівна Лемешко говорить, що їхній навчальний заклад знаходиться у просвітницькому центрі. Адже поряд районна бібліотека, музей, районна школа мистецтв ім. А. Розумовського, стадіон. Саме тому часто виховні заходи проводяться разом із бібліотекарями, працівниками музею. Учні ЗОШ №4 відвідують музичну школу, беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, займають призові місця. Дякуючи тому, що неподалік школи розташований міський парк культури та відпочинку, вчителі на свіжому повітрі проводять уроки­ екскурсії та уроки­ подорожі.
Тож нехай учителі як і завжди поспішають до дітей, радіють кожній зустрічі з ними, а школярі поспішають у школу і щиро радіють кожній зустрічі зі своїми наставниками.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^