» Змагались юні патріоти
Інформація до новини
  • Переглядів: 526
  • Автор: admin
  • Дата: 14-12-2018, 08:23
14-12-2018, 08:23

Змагались юні патріоти

У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за Україну. Як ніколи, на часі патріотичне виховання молодого покоління, за яким вбачається майбутнє нашої держави. Для формування у дітей патріотичних почуттів у нас є багато значущих прикладів – Січові стрільці, мужність і відданість Батьківщині Героїв Крут, воїнів Другої світової війни, нинішніх Героїв України, які захищають територіальну цілісність нашої держави. Це той золотий фонд, який є прикладом у вихованні істинного патріотизму. Адже, як слушно зауважив відомий філософ епохи Відродження Н.Макіавеллі: "Той, хто уважно розглядає минулі події, здатний передбачити майбутнє і застосувати ті засоби, якими вже користувалися у минулому".
До Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтерів у районному Будинку культури відбувся захоплюючий конкурс талановитих та ерудованих – «Ігри Патріотів». Активну участь у патріотичному заході брало шість команд по шість учасників у кожній. За звання бути кращими інтелектуалами змагалися учні старших класів Бахмацької гімназії, Бахмацької ЗОШ №1, Бахмацької ЗОШ №5, Бахмацької ЗОШ №4, Курінського НВК, Бахмацького ЗЗСО №2.
Розпочався захід з яскравого представлення команд. Діти із завзяттям демонстрували свої таланти та здіб­ності на сцені. Учасники конкурсу гармонійно поєднували українську пісню, хореографію, декламування поезії, вправляння зі зброєю у проникливих постановках.
З напутніми словами до талановитої молоді звернулася ініціатор заходу ­ голова райдержадміністрації Тетяна Неділько. Тетяна Миколаївна привітала присутніх зі святом та побажала вдалої і цікавої гри всім учасникам. Програма конкурсу складалася із трьох раундів, кожен з яких містив п’ять запитань. Тематика конкурсу носила історико­патріотичний характер. Зокрема, учні демонстрували інтелект та знання з історії України різних періодів. Питання були не лише цікавими та пізнавальними, а й досить складними. Учасники конкурсу ґрунтовно аналізували історичні події, радились між собою і врешті­решт давали відповіді. Діти мали змогу відпочити між раундами та насолодитись мелодійним співом талановитої молоді Бахмаччини. Вагомою підтримкою для команд стали чисельні вболівальники, які оплесками та скандуваннями додавали учасникам сил і віри в перемогу.
Впродовж напруженої гри учасників оцінювало компетентне журі. Кожна команда достойно представила себе на конкурсі «Юні Патріоти», показавши рівень ерудиції та інтелекту. Важко було спрогнозувати результат з огляду на реакцію учасників під час оголошення правильних відповідей. Інтригу тримали до останнього. Напруженими моментами стало оголошення результатів. У підсумку максимальну кількість балів набрала команда юних інтелектуалів Курінського НВК. У складі команди свої знання демонстрували Ярослава Левченко, Максим Жила, Юлія Степаненко, Інна Гасинець, Ігор Шиш, Аліна Гордієнко, а таланти ­ Юлія Божок, Анастасія Лейба, Вадим Шурубура, Аліна Ожог, Людмила Рогова, Вікторія Ожог, Ангеліна Керасір, Юлія Ситченко, Роман Сипливий.
Учні та їх наставники не приховували емоцій від радості, яка переповнювала їх у ту щасливу мить. Їхні старання увінчались перемогою. Все це говорить про те, що значну увагу у Курінському НВК вчителі приділяють вихованню обдарованої та інтелектуально­розвиненої молоді. До речі, це вже не перша перемога учнів НВК у подібних заходах.
Друге місце посіла команда Бахмацької ЗОШ №5, ІІІ – Бахмацької гімназії, IV – Бахмацького ЗЗСО № 2, V – Бахмацької ЗОШ №1, VI­ Бахмацької ЗОШ №4.
Але головне не перемога, а участь. Адже конкурс видався цікавим, насиченим, пізнавальним, який загартував почуття патріотизму, ставлення до Збройних Сил України, надихнув на добрі справи, залишивши найкращі враження.
По завершенню ніхто не залишився без заохочувальних подарунків – державної символіки, шахів та сертифікату на суму 300 грн на відвідування піцерії у м.Бахмачі. Призи вручили голова райдержадміністрації Тетяна Неділько спільно із завідувачем сектору освіти райдержадміністрації Ларисою Журбою. Тетяна Миколаївна щиро подякувала за фінансову підтримку заходу «Ігри Патріотів» спонсорам ТОВ «СП «Агродім», ТОВ «Гетьманське» та піцерії на автовокзалі.

Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^