» Звільнено голову районної ради
Інформація до новини
  • Переглядів: 699
  • Автор: admin
  • Дата: 14-12-2018, 08:32
14-12-2018, 08:32

Звільнено голову районної ради

12 грудня відбулося перше засідання сімнадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, у роботі якого брали участь 32 депутати районної ради, депутати обласної ради Ярослав Сторубльов, Олег Калиняк, Валерій Колоша. Депутати проголосували за порядок денний з внесенням до нього питання про звільнення голови районної ради та щодо виплати преміальних коштів медичним працівникам району за підсумками роботи 2018 року.
За пропозицією депутатів першим питанням порядку денного було внесено питання про звільнення з посади голови Бахмацької районної ради Віктора Міщука. За це рішення проголосувало 20 депутатів.
Наступним було питання щодо обрання нового голови районної ради. Депутат Володимир Брюховецький вніс кандидатуру на посаду голови районної ради Анатолія Сипливого, депутат Михайло Кривуля ­ кандидатуру Світлани Євтушенко. Обидва кандидати за підсумками таємного голосування не набрали відповідної кількості голосів.
У другому турі голосування депутат Володимир Брюховецький повторно вніс кандидатуру Анатолія Сипливого. Депутат Микола Прокопенко запропонував самовисуванням свою кандидатуру, а депутат Михайло Кривуля вніс кандидатуру Івана Желіхівського. Але Іван Желіхівський свою кандидатуру відхилив. За підсумками другого туру голосування посада голови районної ради залишилася вакантною.
Далі сесію вів заступник голови районної ради Анатолій Бондар.
Депутати приступили до розгляду наступних питань порядку денного та заслухали звіт начальника відділу поліції Юрія Жули про роботу за 11 місяців.
Також на сімнадцятій (позачерговій) сесії районної ради сьомого скликання депутати розглянули та прийняли рішення з питань, що стосувались бюджету.
Сесія продовжить свою роботу 19 грудня.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^