» Вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
Інформація до новини
  • Переглядів: 47
  • Автор: admin
  • Дата: 21-12-2018, 08:39
21-12-2018, 08:39

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської катастрофи


Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії суспільства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна перемога над зловісним атомом, який вийшов із під контролю. Саме тому 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. За роки, що минули, всі пройшли складний шлях усвідомлення того комплексу проблем, які пов’язані з використанням небезпечних технологій. Незмінним залишається лиш одне – глибока повага до людей, які захистили нас від атомного лиха. Їхній подвиг неможливо переоцінити. Ми завжди повинні пам’ятати про мужність і самопожертву Героїв­ліквідаторів задля світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

З цієї нагоди в райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва району та міста з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС. З шаною та вдячністю до чорнобильців звернулися голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар, Бахмацький міський голова Павло Шимко.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять ліквідаторів, які відійшли за межу вічності.
За вагомий внесок в організацію роботи з надання допомоги громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії Олександра Антоненка, Михайла Богуна, Володимира Рудька.
Від райдержадміністрації та районної ради сім інвалідів­чорнобильців І категорії отримали матеріальну допомогу.
Почесні грамоти Бахмацької міської ради одержали чорнобильці Микола Іванюк, Володимир Комар, Олександр Кошмал, Микола Винник.
У ході зустрічі присутні порушували низку актуальних питань, зокрема, що стосувались соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, перерахунку пенсій, встановлення освітлення та підсипки доріг на окремих вулицях міста Бахмач. Всі питання, що турбували ліквідаторів, керівництво взяло на контроль та запевнило, що по можливості посприяє у їх вирішенні.
По завершенню зустрічі присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим Чорнобильцям.

Світлана КИРИЛЕНКО.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^