» До Святого Миколая творча іскорка палає
Інформація до новини
  • Переглядів: 36
  • Автор: admin
  • Дата: 28-12-2018, 08:50
28-12-2018, 08:50

До Святого Миколая творча іскорка палає

Настав час підбивати підсумки конкурсу дитячих листів до Святого Миколая, оголошеного райдержадміністрацією та районною газетою «Голос Присеймів’я». Упродовж трьох тижнів до редакції надходили листи зі щирими розповідями та проханнями здійснити найзаповітніші мрії та виконати найомріяніші бажання. Дехто до листів додавав ще й яскраві малюнки, а учні 2 Б класу Бахмацької гімназії виготовили поштову скриньку Святого Миколая, в яку поклали свої творчі доробки. Найменша учасниця конкурсу – дворічна Катруся Матісько, принесла лист до редакції сама, звісно ж, у супроводі своєї мами Юлі, яка й допомагала маленькій донечці написати та ілюструвати листа Святому Миколаю. Отож Катруся стала переможницею серед наймолодших учасників конкурсу.
Із захопленням Святий Миколай читав листи та розглядав яскраві малюнки учнів 2 Б класу Бахмацької гімназії, учнів початкових класів Пальчиківського НВК, вихованців гуртка писанкарства Бахмацького районного будинку дитячої та юнацької творчості – учнів 3 класу Курінського НВК. Всі листи й малюнки були дуже захоплюючими і цікавими! Святий Миколай щиро вдячний всім діткам, але перемога у конкурсі серед колективних листів дісталась учням 2 Б класу Бахмацької гімназії.
Листи Святому Миколаю написали мешканка Халимонового Анечка Ліпська (8 років), з Бахмача Олексій Дудко (7 років), п’ятикласники Дмитрій Кириленко (Курінський НВК) та Назар Конюшенко (Бахмацька гімназія). Всі листи неповторні, вирізняються своєю оригінальністю, окремі – яскравим художнім оформленням. Відзначили найоригінальніші листи Дмитрія Кириленка та Назара Конюшенка.
Патріотичним змістом пронизаний лист Святому Миколаю учня Курінської ЗОШ І­ІІ ст. Руслана Зизи, адже його тьотя несе службу на сході країни. Тому Руслан просить, щоб скоріше закінчилась війна і всі захисники повернулися додому живими. Його лист визнано кращим.
Організатори конкурсу переконані, що всіх його учасників об’єднує щира віра у добро, тому запрошують юних мешканців району, хто брав участь у конкурсі на кращий лист до Святого Миколая, 3 січня, в четвер, об 11 годині в райдержадміністрацію для вручення подарунків та цікавого спілкування.
З прийдешнім Новим роком!
Ваш «Голос Присеймів’я».
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^