» Ходить по землі Святий Миколай
Інформація до новини
  • Переглядів: 51
  • Автор: admin
  • Дата: 28-12-2018, 08:53
28-12-2018, 08:53

Ходить по землі Святий Миколай

День минає за днем, тиждень спливає за тижнем. Ось і добігає кінця останній місяць року. Хтось радіє цьому, хтось сумує, хтось милується пухнастим снігом. Прийшла справжня зима з колючим вітром, хуртовинами, тріскучими морозами. Але хоч би якою не була вона: чи прикрашена ошатними голочками інею, чи вкрита товстою ковдрою снігу, та навіть холодні зимові дні приносять у наші оселі свята.
Найулюбленіше й найочікуваніше – Святого Миколая, коли на всіх слухняних дітей чекають гостинці й солодощі. Та хіба ж бувають дітки неслухняними у переддень свята? Звичайно, ні!
Наш 2 Б клас теж намагався весь рік вести себе чемно. Цікаве насичене життя вирує в гімназійній родині. Тут не тільки прагнуть старанно вчитися, а також і вміють відпочивати. У класі вже є свої звичаї і традиції: спільне проведення свят, вітання іменинників, цікаві екскурсії, подорожі, спортивні змагання. А допомагає дітям у всьому добра й турботлива учителька, друга їхня мама – Лариса Володимирівна Шекула.
Ось і цього разу вона запропонувала своїм учням взяти участь у конкурсі на кращий лист до Святого Миколая. І робота закипіла… Кожен намагався висловити свої найпотаємніші мрії та бажання, малював гарні малюнки. А передати листи Миколаю зголосилася редакція газети «Голос Присеймів’я», завчасно повідомивши про організований конкурс листів.
2 Б з нетерпінням чекав 19 грудня і вірив, що мрії всіх дітей обов’язково збудуться.
Набита подушка хай буде щастям!
Земної злагоди й тепла!
Здійсниться найсвітліша казка,
Така чудова і ясна!
2 Б клас Бахмацької гімназії.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^