» Не за комп'ютером, а на зимовій гірці
Інформація до новини
  • Переглядів: 39
  • Автор: admin
  • Дата: 11-01-2019, 08:49
11-01-2019, 08:49

Не за комп'ютером, а на зимовій гірці

Цьогорічна зима радує нас лапатим снігом та колючим морозцем. Не лише цікаво, а й корисно можна проводити час на вулиці – дихати свіжим повітрям, займатися зимовими видами спорту, прикрашати подвір’я та майданчики сніговими скульптурами.
На жаль, сучасні діти значну частину вільного часу присвячують комп’ютеру, віддаючи перевагу віртуальному спілкуванню та іграм. Як наслідок – погане самопочуття, погіршення зору тощо.
Про те, як гарно та з користю провести своє дозвілля зимового дня, добре знають маленькі бахмачани Мілана Семеренко, Поліна Білозор, Каріна Гаранько, Андрій Неволько, Артем Приходько, Арсеній Суходольський. Діти із задоволеням розважаються на подвір’ї та радіють зимовим канікулам. Майже кожного дня хлопчики та дівчатка граються на вулиці. Полюбляють школярі кататися з гірки на санчатах та пластикових санчатах­тарілці, грати у сніжки, ліпити сніговиків. Всі вони чемні, привітні, відкриті до спілкування. Сумувати їм ніколи, адже хоч влітку, хоч взимку вони знаходять собі розваги не лише цікаві, а й корисні.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Ані Юріївні ДОЦЕНКО
на 10 років

Ми тебе вітаємо із великим святом і тобі бажаємо радості багато. Виростай розумна, добра і красива, будь у житті ти завжди щаслива. Виростай на радість і батькам, і рідним. Радісних усмішок, квіточок гарненьких, вогнику, завзяття у очах, рідненька. Бажаємо багато знати, бо всього цікавого в світі так багато. Щоб в житті не знала ти горя і біди, щоб тобі щастило всюди і завжди.
Дідусь, бабуся і вся родина.
с.Бахмач 1.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^