» Перша сільська громада, що має свою символіку
Інформація до новини
  • Переглядів: 74
  • Автор: admin
  • Дата: 25-01-2019, 08:47
25-01-2019, 08:47

Перша сільська громада, що має свою символіку

Гайворонська громада зустріла засніженими, але по­господарськи розчищеними вулицями. Щоб сніг завдавав якнайменше незручностей гайворонцям – як водіям, так і пішоходам, постійно дбають працівники сільськогосподарських підприємств та Гайворонський сільський голова Валентин Бойко, між якими давно налагоджена тісна співпраця.

Біля сільського Будинку культури досить людно. Із великим задоволенням приходять сюди мешканці громади не лише влітку, а і взимку, адже приміщення сільського Будинку культури вже декілька років опалюється, тому тут залюбки можна поспілкуватися із односельцями, побачитися зі знайомими, відпочити . А 24 січня гайворонці зібралися з нагоди державного свята – Дня Соборності України, аби відзначити його по­родинному дружно.Завітала до жителів Гайворона цього дня і голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько.
Ще у 2017 році у Гайворонській сільській раді зародилася ідея створення власної символіки – герба та прапора Гайворонської територіальної громади. У цьому виконавчому комітету сільської ради зголосився допомогти Микола Череп, член Геральдичного товариства. Після проробленої роботи, врахувавши побажання сільської ради та вивчивши історію населеного пункту, були розроблені проекти герба і прапора та представлені на розгляд сільської ради. Нині офіційні символи села Гайворон затверджено рішенням Гайворонської сільської ради та виготовлено.
Символічно, що саме в День Соборності України їх урочисто вручили Валентину Бойку. Тетяна Неділько зазначила, що це перша сільська територіальна громада в районі, яка тепер має свій герб та прапор, тож іншим громадам необхідно взяти цю ідею за приклад та у майбутньому попрацювати над втіленням її у життя.

Яскраву концертну програму гайворонцям дарував народний аматорський хоровий колектив ветеранів та солісти Бахмацького районного будинку культури. У знак шани та поваги, за давньою українською традицією поважних гостей гайворонці зустріли запашним українським короваєм, який вручили керівнику хорового колективу Валентині Остапенко.
Зі сцени лунали патріотичні, веселі, запальні, сучасні пісні, гумор, зачаровуючи глядачів, які дякували гучними оплесками.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Дорогій донечці , внучці, сестричці

Тані РУЛІ
на ювілей

Тобі 20! І це прекрасно! Хай буде в житті все безхмарно і ясно! Тобі 20. Цим сказано все, хай доля тобі тільки радість несе. Тобі 20! І юність розквітла. Дорога хай буде і чиста, і світла. Тобі 20! Ти повна надії. Хай збудуться всі твої мрії. Бажаємо здоров’я і щастя безмежного. Бар’єри в житті всі долати, коханою бути і вірно кохати. Хай ласка й тепло тебе зігрівають. І кожен твій день тільки успіх вінчає.
Твоя родина.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^