» Обрано найромантичнішу пару
Інформація до новини
  • Переглядів: 564
  • Автор: admin
  • Дата: 22-02-2019, 08:18
22-02-2019, 08:18

Обрано найромантичнішу пару

У цьому році у районному Будинку культури свято до Дня Святого Валентина вперше пройшло як театралізоване дійство «Лиш для любові варто жити».
На яскраво оформленій сцені глядачів вражали своєю артистичністю, сценічною культурою та майстерним виконанням солісти, хореографічні колективи, учасники сатиричної сценки, у якій закохані пари мали змогу почути поради на майбутнє.
Музичні картинки чарівного святкового вечора та побажання всім глядачам пе­реповненої глядацької зали: «Благополуччя у кожен дім, гармонії у кожне життя, кохання в кожне серце» дарували Р.Залозний, Є. та К. Фостій, І.Гурин, З.Ткаченко, Г.Антонова, Д.Оніщенко, Т.Соболєва, Р.Непідбереза та О.Андрійко,С.Гриненко, І.Сєрєнко, В.Шурда та А. Коваленко, Л.Беззуб. Немало оплесків отримав виступ чарівної сімейної пари Любові і Олександра Єфанових.
Сюрпризом свята було визначення найромантичнішої пари нашого міста. Напередодні на сайті районного Будинку культури був оголошений фото­конкурс, переможців якого визначали глядачі за кількістю «лайків».
Так, в кінці вечора найкращою романтичною парою була визнана пара Людмили та Олександра Даньків, яким вручили подарунки від голови райдержадміністрації Т.Неділько, та сертифікат на романтичну вечерю в кафе­барі «Шансон» від дирекції районного Будинку культури.
Валентина Остапенко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^