» Життя прожити - не поле перейти
Інформація до новини
  • Переглядів: 37
  • Автор: admin
  • Дата: 22-02-2019, 08:21
22-02-2019, 08:21

Життя прожити - не поле перейти

Вже стало доброю традицією на Бахмаччині відвідувати людей, які прожили 100 і більше років. Нині в районі проживає двоє довгожителів. Одна із них – Нечипоренко Євдокія Сидорівна.
18 лютого жителька села Красне відзначала свій 101­й день народження у колі своєї родини. А 19 лютого почесну бабусю привітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, заступник голови районної ради Анатолій Бондар та секретар сільської ради Лариса Іващенко.
На життєвій ниві Євдокії Сидорівни були й трудові будні, й радощі сімейного життя, й щастя материнства і багато всього, з чого й складається життя української жінки. Хоча іменинниці 101 рік, але на вигляд вона молодша за свої роки. До того ж має гарну пам’ять. Тож спілкуватися з нею було дуже цікаво.
Щоразу дякує Богові за те, що досі тримає її на землі. За своє життя бачила багато горя: поховала сестру, чоловіка, доньку. На її плечі лягла турбота ще й за рідну племінницю, яка зростала у її родині. Пережила війну і голодомор. Все своє життя тяжко пропрацювала в колгоспі. Коли чоловік залишив її саму доживати віку, відтоді жінка часто згадує минулі радості сімейного життя і дякує Богові за все, що мала з чоловіком. Наразі Євдокія Нечипоренко проживає в родині молодшої доньки Лідії.
Очільниця району наголосила на тому, що для людини в такому поважному віці надзвичайно важливо відчувати підтримку і небайдужість рідних та близьких людей.
­ Для молодого покоління Євдокія Сидорівна є прикладом людини, яка, пройшовши життєві труднощі, не просто зберегла в душі світло, а вміє ділитися цим багатством з іншими, – говорить Тетяна Неділько.

Людмила Огієнко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^