» 30 річниця виведення військ із Афганістану
Інформація до новини
  • Переглядів: 647
  • Автор: admin
  • Дата: 22-02-2019, 08:32
22-02-2019, 08:32

30 річниця виведення військ із Афганістану

15 лютого минуло 30 років із дня виведення військ із Афганістану. Ця війна болем у серці відгукується у сім’ях українців і сьогодні. У страхітливому полум’ї війни молоді хлопці пізнали ціну життя, взаємопідтримки, чоловічої дружби, склали екзамен на мужність і відвагу. Жорстока війна обірвала на півноті молоді життя Олександра Охотника, Володимира Висовненка, Володимира Іващенка та Олега Федоренка. Прикро, що через роки цей гіркий список поповнили вірні сини України, які віддали свої життя за незалежність та суверенітет України. Це Герой Небесної Сот­ні Василь Прохорський Олександр Пащенко, Юрій Бутусов, Віктор Кеслер, Олександр Ровний, Володимир Лестуха, Владислав Пилиповський, Сергій Кошмал, Юрій Савченко, Юрій Мальцев.
З нагоди 30­річчя виведення військ із Афганістану у районному Будинку культури відбулися урочисті заходи.
Зі щирими словами вдячності та поваги до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Тетяна Неділько та заступник голови районної ради Анатолій Бондар. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв.
З нагоди 30­ї річниці виведення військ із Афганістану та за значний внесок у розвиток ветеранського руху в Україні, патріотичне виховання молоді, увіковічення пам’яті загиблих у війнах та надання допомоги і постійну підтримку ГО «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану (воїнів­інтернаціоналістів) та воїнів АТО та ООС" оголошено подяку української спілки ветеранів Афганістану Валерію Колоші.
За активну громадянську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав членами громадської організації «Бахмацька районна спілка ветеранів Афганістану та воїнів антитерористичної операції і операції об’єднаних сил» Подяки районної державної адміністрації та районної ради оголошено: Дмитру Глотову, Юрію Кирлиці, Сергію Непідберезі, Віталію Романенку, Сергію Сахну, Івану Яковенку, Григорію Ярмошенку.
Слова вдячності на адресу воїнів­інтернаціоналістів висловив Бахмацький міський голова Павло Шимко.
За активну участь у роботі Бахмацького осередку Української спілки ветеранів Афганістану та воїнів АТО і ООС, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30­ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, Почесними грамотами Бахмацької міської ради нагороджено: Олега Гриба, Олександра Кальченка, Віктора Демченка, Віктора Кир’яна,Сергія Жукова, Миколу Лиса.
Зі святом своїх побратимів та всіх присутніх привітав голова Бахмацького районного осередку УСВА та воїнів АТО та ООС, депутат обласної ради Валерій Колоша та вручив чималій когорті ветеранів Афганістану та воїнів АТО та ООС ювілейні медалі, а також десятьом – матеріальну допомогу.
За активну громадську діяльність, особистий внесок у розв’язання проблем та надання допомоги, постійну підтримку Бахмацької районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів­інтернаціоналістів) та воїнів АТО та ООС Валерій Петрович оголосив подяки Тетяні Неділько, Анатолію Бондарю та Павлу Шимку.
Вітання від народного депутата України Валерія Давиденка передав його помічник Володимир Мельник.
За мужність і патріотизм та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30­ї річниці виведення військ з республіки Афганістан, подяки народного депутата України Валерія Давиденка оголошено Олексію Біличу, Івану Коту, Сергію Топішку, Віктору Штурмаку.
Нікого байдужим у залі не залишив перегляд фільму «Поле. Коли закінчиться війна», у багатьох присутніх на очах з’явилися сльози. Урочистості продовжилися концертною програмою, яку підготували працівники районного Будинку культури, пісні про Афганістан виконали сусіди­борзнянці. Свою творчість воїнам­афганцям дарував місцевий поет Іван Герасименко.
У знак пам'яті відбулося покладання квітів до Пам'ятного знаку загиблим воїнам­афганцям, Меморіалу Слави та Пам'ятного знаку Героям Майдану та молебень за загиблими воїнами. Всі бажаючі мали змогу оглянути виставку "Воїни Бахмача в Афганістані", яка діяла у районному історичному музеї.Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^