» Підсумки оздоровчої кампанії
Інформація до новини
  • Переглядів: 1 111
  • Автор: admin
  • Дата: 5-11-2015, 16:24
5-11-2015, 16:24

Підсумки оздоровчої кампанії

30 жовтня відбулося розширене засідання колегії райдерж-   адміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Міщук. У роботі колегії брали участь  голова районної ради Іван Желіхівський, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних служб, окремих установ, організацій  району.
Про підсумки оздоровчої кампанії 2015 року детально поінформувала завідуючий сектором сім’ї, молоді та спорту райдерж-адміністрації Лариса Журба. За статистичними даними у районі проживає 3914 дітей шкільного віку. Надано відпочинкові та оздоровчі послуги 1441 дитині.
На базі району охоплено оздоровчими і відпочинковими послугами 1100 дітей та за кошти відділу освіти придбано 7 путівок.
На оздоровлення та відпочинок школярів використано 436,6 тис. грн коштів місцевого бюджету, залучено 859,5 тис. грн позабюджетних коштів, з них батьківська плата – 17,4 тис. грн. У зв’язку зі змінами у законодавстві Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не здійснював фінансування оздоровчої кампанії. Минулого року Фондом було профінансовано оздоровлення у сумі 706,9 тис. грн.
У 19 пришкільних таборах оздоровилося 1000 учнів. Працювала одна літня школа з іноземної мови, у якій було охоплено навчанням 24 дітей. У дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія» на базі Курінської ЗОШ І-ІІ ст. було оздоровлено 100 дітей. Заклад «Мрія» працював 21 день. Фінансування закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» здійснювалось з районного бюджету та залучених коштів (батьківська плата становила 200 грн за одну путівку).
При організації оздоровлення та відпочинку першочерговість надавалась дітям, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки. У районі налічується 2975 дітей пільгових категорій. Упродовж оздоровчої кампанії 2015 року оздоровлено та охоплено оздоровчими послугами 976 дітей вищезазначеної категорії.
Сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за розподілом Департаменту направлено 30 дітей до закладів оздоровлення.
Комунальним закладом «Бахмацький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» цього року направлено на оздоровлення 88 дітей. 18 дітей оздоровлено у Чернігівському обласному протитуберкульозному санаторії «Зелений гай».
Профспілкові організації району також проводили роботу щодо оздоровлення  дітей.
Підбиваючи підсумки обговорення першого питання, Віктор Міщук зазначив, що цього року оздоровлено значно меншу кількість дітей, ніж у попередні роки. Це пов’язано із недостатністю коштів районного бюджету та із змінами у роботі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
- На наступний рік необхідно в повному обсязі запланувати кошти в районному бюджеті, а також забезпечити поліпшення санітарних умов у дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Мрія»,  – наголосив очільник району.
   Засідання колегії райдержадміністрації продовжилося на території Бахмацької сільської ради. Члени колегії та запрошені  побували в сільському будинку культури, ФАПі, бібліотеці села Бахмач-1, Бахмацькій ЗОШ I-III ст.№2. Вони оглянули умови, в яких працюють ці заклади соціальної сфери, поспілкувалися з керівниками, дізналися про проблемні питання.
Питання про виконання делегованих повноважень у сферах освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту населення, побутового та торговельного обслуговування, регулювання земельних відносин та в галузі бюджету, фінансів і цін виконкомом Бахмацької сільської ради розглянули у залі засідань сільської ради, де зібрався актив села. Доповідаючи з цього питання, Бахмацький сільський голова Наталія Гришко зазначила, що за підсумками 9 місяців поточного року        виконання бюджету складає 124,4%. Наталія Борисівна  прозвітувала про  роботу   виконкому Бахмацької сільської ради щодо покращення  надання  соціальних послуг  населенню та окреслила  напрямки подальшої роботи.
Виконуюча обов’язки заступника голови райдержадміністрації Галина Рибальченко акцентувала увагу на недоліках в питанні формування роздрібних цін на соціально значущі товари продовольчої групи, зокрема, значно перевищено рівень середньорайонних  цін на крупи гречану, манну, рис та цукор. Галина Євгеніївна наголосила на необхідності врегулювання даного питання.
Голова райдержадміністрації Віктор Міщук зазначив, що  виконком сільської ради активно працює.  У 2014 році Бахмацька сільська рада  зайняла перше місце  в обласному конкурсі «Краща сільська, міська, селищна рада». За результатами рейтингової оцінки роботи виконавчих органів сільських, міських, селищних рад у районі  за підсумками минулого року переможцем також визнано виконавчий комітет  Бахмацької сільської ради. У поточному році  сільська рада є учасником проекту  ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду». Мікропроект по будівництву вуличного освітлення знаходиться на узгодженні в центральному офісі   проекту (м.Київ).
Але поряд з позитивними напрацюваннями є і проблеми, які необхідно терміново вирішувати. Так, гостро стоїть питання забезпечення  приміщенням ФАПу в с.Бахмачі-1.
- Впевнений, що спільними зусиллями виконкому, депутатського корпусу,  активу села, керівників підприємств, установ, організацій можливе вирішення  проб-лемних питань  вашої територіальної громади та забезпечення її   розвитку, покращення життя кожного мешканця, - зазначив голова райдержадміністрації Віктор Міщук.

Наталія Корень.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^