» Відповідаємо на лист-звернення
Інформація до новини
  • Переглядів: 625
  • Автор: admin
  • Дата: 1-03-2019, 08:20
1-03-2019, 08:20

Відповідаємо на лист-звернення

Вкотре повертаємося до питання переведення кардіологічного відділення Бахмацької центральної районної лікарні з вул. Соборності до головного корпусу Бахмацької центральної районної лікарні. Нещодавно до редакції нашої газети та райдержадміністрації надійшли листи­звернення, в яких небайдужі мешканці громади висловлюють занепокоєння з приводу функціонування кардіологічного відділення.
Враховуючи актуальність цих питань для громади та різноманітну інформацію в соцмережах, за роз’ясненням ми звернулися до керівника установи – головного лікаря Бахмацької центральної районної лікарні Сергія Чалого.
­ Сергію Григоровичу, чи насправді є наміри перевести кардіологічне відділення до Бахмацької ЦРЛ? І чим це обумовлено?­ Дійсно, це так. Переваги переведення кардіологічного відділення до основного корпусу лікарні очевидні: тут знаходиться реанімаційне відділення та інші відділення для забезпечення надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги, наявність лікарів вузьких спеціальностей, необхідна кількість ліжкомісць. Тож хворі отримуватимуть увесь комплекс медичних послуг в одному місці. Погодьтесь, маючи вільні приміщення у лікарні, ми просто зобов’язані створити всі необхідні умови для функціонування кардіології, подбати як про пацієнтів, так і про персонал. З цією метою проведені ремонти частини четвертого поверху, на які з районного бюджету спрямовано 770 тис. гривень. Про необхідність перенесення кардіологічного відділення до головного корпусу Бахмацької ЦРЛ наголошує й голов­ний лікар обласного кардіологічного диспансеру Ігор Батог. На наше переконання, переведення кардіології в певній мірі унеможливить ризики трагічних випадків, пов’язаних з відсутністю реанімації і дозволить врятувати людське життя.
У рамках реалізації медичної реформи Бахмацька ЦРЛ заявлена, як лікарня інтенсивного лікування першого рівня в складі Ніжинського госпітального округу. Водночас, кардіологічне відділення буде в подальшому функціонувати як міжрайонне.
Законодавчими актами, з метою створення умов для надання якісної допомоги пацієнтам кардіологічного профілю, передбачається забезпечення безперервного цілодобового моніторингу стану хворих кардіологом­ реаніматологом, лікарем­анестезіологом та середнім медичним персоналом 7 днів на тиждень, постійний лабораторний моніторинг інтенсивної терапії серцево­судинних захворювань.
Нині ж відокремлене розташування кардіологічного відділення не є доцільним, як з економічної точки зору, а це витрати на водо­ та теплопостачання, поточні ремонти, пально­мастильні матеріали для перевезення хворих з відділення інтенсивної терапії, перевезення чергових лікарів, лаборантів тощо, так і з медичної ­ віддаленість від лабораторії та відділення інтенсивної терапії, відсутність нагляду лікаря в нічні години, вихідні та святкові дні.
­ А що ж буде із приміщенням, у якому нині розташоване кардіологічне відділення, ­ запитала у голови райдержадміністрації Тетяни Неділько.­ Це приміщення збудоване за кошти підприємств, установ та організацій району є спільною комунальною власністю територіальних громад, тому в майбутньому плануємо використовувати його як заклад соціального спрямування. Чутки про продаж будівлі, безпідставні. Нині вивчається питання щодо створення в цьому приміщенні реабілітаційного центру відновного лікування із збереженням ліжкового фонду та із забезпеченням надання послуг із відновлювальної терапії та реабілітації.

Спілкувалась Тамара Силка.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^