» Робота за покликом душі
Інформація до новини
  • Переглядів: 38
  • Автор: admin
  • Дата: 1-03-2019, 08:26
1-03-2019, 08:26

Робота за покликом душі

Відповідальну професійну стежину, а саме навчання та виховання підростаючого покоління, обрав для себе Віктор Соловей. Віктор Іванович – вчитель трудового навчання Красилівської ЗОШ І­ІІІст. Він народився у мальовничому селі Красилівка, тут промайнули його дитячі та юнацькі роки, а закінчивши школу хлопець вступив до Глухівського державного педагогічного університету. Працювати повернувся у рідну школу, де все йому рідне і таке дороге серцю. І ось уже майже 15 років Віктор Іванович вчителює, на цій роботі він, як кажуть, на висоті.
Його учні неодноразово займали призові місця на районних олімпіадах із трудового навчання та захищали честь району на обласних. Це Олександр Кушка, Олег Шарапа, а також Анатолій Комашинський та Олексій Пономаренко, які, посівши І місце на районному етапі олімпіади, брали участь у обласному етапі олімпіади із трудового навчання та достойно захистили не лише честь Красилівської ЗОШ, а і усього району. У цьому навчальному році призове місце на ІІ етапі районної олімпіади здобув десятикласник Красилівської ЗОШ І­ІІІ ст. Максим Крамаренко.
­Я горда тим, що Віктор Іванович мій колишній учень,­ говорить директор Красилівської ЗОШ І­ІІІ ст. Ірина Таценко. – Прийшовши на роботу, цей молодий, енергійний вчитель одразу ж прикипів і серцем, і душею до улюбленої справи. Діти із великим задоволенням відвідують уроки трудового навчання, адже вчителю притаманний творчий підхід до поставленої мети, відданість справі, розуміння підростаючого покоління,­ додає Ірина Анатоліївна.
Майстерність вчителя полягає в умінні вчити своїх учнів творчо мислити. Віктор Соловей добре розуміє, що школа – це велика країна, де здобувають знання, а також вчаться перемагати, творити, розвивати свої таланти та здібності. Саме на уроках трудового навчання хлопчики та дівчатка можуть показати свої уміння, адже їм надзвичайно подобається виготовляти вироби власними руками. А якщо десь щось і не виходить, то тут на допомогу приходить Віктор Іванович, який завжди підкаже і допоможе, і проблема враз легко вирішується. Шкільна майстерня, де проходять уроки трудового навчання, обладнана всім необхідним устаткуванням, хоча саме приміщення потребує ремонту. Хлопці займаються різноманітною обробкою деревини, ажурним випилюванням, пірографією (випалюванням) тощо, а дівчата – вишиванням бісером та хрестиком, в’язанням, розписом акриловими фарбами та іншим.
Як говорить сам Віктор Соловей, учні у нас надзвичайні, здібні і творчі,захоплюються різними видами народно­прикладного мистецтва, які використовуємо на уроках трудового навчання. А результат їхньої праці – власноруч виготовлені різноманітні вироби, красою яких милуються і самі діти, і вчителі, і гості, які відвідують Красилівську ЗОШ. Адже недарма говорять, що краса піднімає нас над буденним, підносить наші душі до високого,захоплює, окрилює, збагачує естетичний смак.
Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Даринці Василенко
на 10 рочків

Щоб ти була завжди щаслива, добро пізнала у житті. І щоб сміялися до тебе із неба зорі золоті. Щоб гріло сонечко ласкаво. Щоб Бог тебе в опіці мав. І Ангел твій охоронець з плеча твого щоб не злітав. Ми дякуєм Богу, що ти у нас є, хай силу і радість тобі він дає.
Мама, бабуся.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^