» Обрано нового голову районної ради та його заступника
Інформація до новини
  • Переглядів: 534
  • Автор: admin
  • Дата: 28-03-2019, 08:37
28-03-2019, 08:37

Обрано нового голову районної ради та його заступника

21 березня відбулася 19 сесія Бахмацької районної ради сьомого скликання. В її роботі брали участь депутат обласної ради Валерій Колоша та 32 депутати районної ради.
На початку роботи сесії депутат районної ради Віталій Герасько ініціював внести до порядку денного питання про обрання голови районної ради. Його пропозицію підтримали одноголосно.

За пропозицією депутатів на голосування було внесено три кандидатури Миколи Іванюка, Віктора Міщука та Миколи Прокопенка. За підсумками таємного голосування за Миколу Іванюка проголосувало 16 депутатів, за Віктора Міщука – 11, за Миколу Прокопенка віддали свої голоси 2 депутати районної ради, 3 бюлетні визнано недійсними. Таким чином, у другий тур вийшло два кандидати : Микола Іванюк та Віктор Міщук. У ході таємного голосування голоси розподілилися так: Миколу Іванюка підтримало 18 депутатів, а Віктора Міщука – 9. Тож районну раду очолив Микола Іванюк.
Новообраний голова районної ради подякував депутатам за довіру та підтримку і вніс до порядку денного пропозицію про розгляд питання про зняття із посади заступника голови районної ради Анатолія Бондаря. Більшістю голосів (18) Анатолія Бондаря було звільнено із займаної посади.На посаду заступника голови районної ради Микола Іванюк запропонував кандидатуру Віталія Дзюби. За підсумками таємного голосування його обрано заступником голови районної ради. Кандидатуру підтримало 25 депутатів .
Після обрання керівництва районної ради новообраний голова районної ради Микола Іванюк приступив до ведення пленарного засідання сесії районної ради. Народні обранці розглянули 22 питань порядку денного. По першому та другому питаннях, зокрема, «Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №4 «Про районний бюджет на 2019 рік» присутніх поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Мельник.
Розглядаючи питання «Про районну Програму «Соціальний захист окремих категорій населення Бахмацького району» на 2019 рік», депутати внесли доповнення та запропонували виділити на цю районну програму 300 тис.грн, а не 100 тис.грн, як було подано у проекті рішення. Зокрема, було прийнято ще ряд програм «Програму соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд залізничним транспортом на 2019 рік», Програму «Нецукровий діабет» на 2019 рік, Програму «Фінансова підтримка комунального некомерційного підприємства «Бахмацький районний центр первинної медико­санітарної допомоги» Бахмацької районної ради Чернігівської області на 2019 рік» та внесено зміни до Програми соціального захисту ветеранів та діяльності ветеранських організацій району на 2019 рік.
Всі питання детально обговорювались на засіданні постійних комісій районної ради, тому в сесійній залі приймали рішення з питань порядку денного майже одноголосно.

Інна Мозгова.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій


Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: golospris2017@ukr.net, golospris@i.ua
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: UA633808050000000026003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^