» Відкрито сучасний спортивний майданчик
Інформація до новини
  • Переглядів: 34
  • Автор: admin
  • Дата: 5-04-2019, 08:38
5-04-2019, 08:38

Відкрито сучасний спортивний майданчик

Утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді, є актуальним питанням для українців. Оскільки підтримка та розвиток спорту – запорука здорової нації. Це добре розуміють і на Бахмаччині, яка багата своїм спортивним потенціалом. Свідченням цього є численні перемоги наших спортсменів на змаганнях різних рівнів. За їхніми успіхами стоять багатогодинні тренування помножені на наполегливість та старанність.

Варто відзначити, що у районі приділяється увага розвитку спортивної інфраструктури. Цьогоріч було завершено будівництво сучасного спортивного майданчика для міні­футболу зі штучним покриттям на базі Бахмацької ЗОШ І­ІІІ ст. №5. Це був дороговартісний проект. Сума капіталовкладень склала майже 1,5 млн.грн на умовах співфінансування державного та районного бюджетів. Також залучили кошти з районного бюджету у сумі 82 тис.грн на облаштування освітлення поля . Це дасть можливість дітям тренуватися не лише вдень, а й у вечірній час. На зручному та сучасному спортивному майданчику майбутні зірочки футболу зможуть відточувати свою майстерність, гартуючи своє здоров’я на свіжому повітрі. Спортивне поле планують використовувати для організації змагань з міні­футболу. Сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям став чудовим подарунком для юних спортсменів Бахмаччини. Вони з нетерпінням чекали на день, коли зможуть поганяти м’яча на новозбудованому полі. І ось настала довгоочікувана мить.
На урочисту церемонію відкриття сучасного спортивного майданчика завітали голова райдержадміністрації Тетяна Неділько, голова районної ради Микола Іванюк. Посадовці привітали присутніх з чудовою подією у місті та побажали юним спортсменам результативних тренувань і омріяних перемог.
Позитивні емоції та гарний настрій подарували присутнім яскраві виступи талановитих учнів ЗОШ №5. Приємно було бачити радісні усмішки дітей, які так чекали на відкриття поля.
Право перерізати символічну стрічку надали голові райдержадміністрації Тетяні Неділько та голові районної ради Миколі Іванюку. Після цього на майданчику відбулися показові виступи футбольної команди «Єдність» Бахмацької ДЮСШ (тренер В.Марченко) та команди волейболістів ЗОШ №5 (тренер І.Татаренко).
Спортивне свято, незважаючи на примхи погоди, видалось цікавим та насиченим. Саме такі проекти є свідченням позитивних змін, які відбуваються у районі. Це яскравий приклад того, як задуми та плани втілюються в життя, якщо взятися до справи спільними зусиллями. Матимемо надію, що подібні майданчики з’являться й у інших громадах району, де зможуть повноцінно займатися діти.
Світлана Кириленко.
Шановний відвідувачу, Ви не зареєстровані.
Ми радимо Вам зареєструватися або увійти під своїм іменем

Новий коментар

І'мя:*
E-Mail:
Коментар:

Вітання

Нашій дорогій

Тетяні Станіславівні
Іващенко
на 16-­річчя

Свою милу іменницю ми щиро вітаємо, чарівною квіточкою квітнути бажаємо. Щоб була здорова, гарна та щаслива, ніжна, як те сонечко, як квітка – вродлива. Життя хай дарує радість та надію і здійсняться найкращі заповітні мрії. Від душі тебе ми всі вітаємо, цілуємо і ніжно обіймаємо.
Тато, дідусь Коля, бабуся Ніна,
тьотя Наташа і братик Максим.
с.Курінь.

Детальніше

Всі вітання


Оголошення та реклама


Всі оголошення

Голос Присеймів'я

Телефон/факс редакції: 0-46-35-21503
E-mail: Golospris@cg.ukrtel.net
Skype: Голос Присеймів'я
Р/р: 26003588776 код: 02476103
МФО: 380805 ВАТ «Райффайзен Банк Аваль» м. Київ.

Важливо

Передрук інформації дозволяється лише при розміщенні прямого посилання на оригінал.
Адміністрація сайту може не поділяти думку авторів публікацій і не несе відповідальності за матеріали.
^